HotZlot 2019 - wątek ogólny

Także udało mi się dostać na zlot. Wszystko już załatwione, zatem do zobaczenia :slight_smile:

Dzięki za namiar. Wiadomo, że Sonda reprezentowała bardziej szlachetną formę przekazu, ale Drewniak tak “po swojaku” też robi świetną robotę w propagowaniu historii i nauki dla mas. Natomiast o twórcach “Sondy” -Zdzisławie Kamińskim i Andrzeju Kurku - zdałby się poważny wpis retrospekcyjny na DP. Pamiętam, że Ty kilka wpisów poświęciłeś temu programowi popularnonaukowemu. Może zatem pasuje coś więcej na ten temat napisać? :wink:

@Kristov_pl, dalej z @djfoxer nie dostaliśmy potwierdzeń :imp:

Afera

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ZqEYm181FiT1MzfOZGxXGlGeCKeE4G0C.gif

Hej, jutro sprawdzę. Wydaje mi sie ze do @djfoxer juz pisalem, a do ciebie poszedł mail. Oczywiscie nie dam sobie zadnych członków uciąć :slight_smile:

1 polubienie

Sami utniemy :slight_smile:

Ja też nie dostałem i nie wiem teraz jechać/nie jechac ?

no i sprawdziłem, do was obydwóch mail z potwierdzeniem poszedł 23.08, wtedy też dostali inni min: Shaki, macminik i wiele innych osób. Co ciekawe Twój maili i @djfoxer są w domenie MS, a mam info, że zdarzają się incydenty, że maile na tę domenę nie trafiają, ot tak. Za chwilę wyślę jeszcze raz, zarówno do Ciebie jak i do @djfoxer

Poszedł do Ciebie mail z potwierdzeniem, sprawdź proszę

No ja również do Outlooka (jako usługi, nie klienta pocztowego) nie mam pełnego zaufania. Tak czy owak dotarło, dziękuje serdecznie! :slight_smile:
Do zobaczenia, wtorek piątek szkolenie mam we Wrocławiu, weekend „odpoczynek” na HZ :smile: Zapowiada się ciekawy tydzień.

No tak, a to już za nieco więcej niż tydzień. Może jakiś zegarek na stronie głównej DP z odliczaniem do rozpoczęcia zlotu?

PS. No u mnie przyszły tydzień też ciekawie się zapowiada. Między innymi serwis motocyklowy w Krakowie we czwartek. :slight_smile:

Jest - czyli jednak jade:)

Teraz to się zastanawiam, do ilu osób mógł nie dotrzeć ten mail z potwierdzeniem, czy z prośbą o wpłatę. Jak podzwoniłem to miałem kilka odpowiedzi, że ktoś nie dostał maila

Dziwne, ja dostałem… :stuck_out_tongue:

SMS są pewniejsze niż maile :slight_smile:

W sumie racja! :smiley:

Dzięki, już jest! Ogólnie maile doszły z zaproszeniem i nr konta. Potwierdzający wpłatę dopiero teraz przyszedł. Może coś MS tego dnia (23 sierpnia) miał z pocztą.

Przy okazji pomimo, że w niedzielę wracamy do Bstoku to zostaniemy na prezentacjach i też coś pokażemy z @grafiszti

Ja też o czymś takim pisałem, ale na razie bez żadnego odzewu, więc się zastanawiam, o co z tymi sesjami chodzi… :frowning:

Nie ot tak, tylko po wycieku MS trafił na RBLe. Jednak problem powinien być w drugą stronę, od niego wiadomości powinny nie docierać.

Ja również nie otrzymałem potwierdzenia wpłaty. Nie wiem czy dla Was - redakcji jest to jakiś istotny szczegół (np czy ostatecznie jestem uwzględniony czy nie).

@Kristov_pl Orientujesz się może, czy w niedzielę jest obiad też dla wyjeżdżających (ci co nie zostają na rozszerzonym)?

Pozdr