HotZlot 2019 - wątek ogólny

Eh… Jakbym to ja decydował… :grinning:

Super!
Ale - no właśnie przypomniałeś mi - przecież muszę się jeszcze zarejestrować! :wink:

Widzę tam opcję przedłużenia pobytu, raczej nie skorzystam, ale “kto wie”, pytanie tylko, czy decyzja przy rejestracji jest ostateczna, czy potem można ją zmienić?
Wiadomo, że najlepiej zaznaczyć tak, jak będzie. Ale skoro nie wiadomo, to lepiej zaznaczyć i ewentualnie zrezygnować, czy lepiej nie zaznaczać, a później kupić?
Kto w redakcji WP (DP?) odpowiada za Zlot? Kto jest w to najbardziej zaangażowany? Do kogo najlepiej w sprawie Zlotu pisać? Na ten ogólny, podany na stronie HotZlotu, czy lepiej do kogoś indywidualnie?

2 polubienia

IMG_0049
:thinking: W pierwszej połowie 2007 roku DP miało 3 mln użytkowników , 29 mln odsłon strony , ok 5 TB danych. Jak jest obecnie? :thinking:

@Kristov_pl @tomekb

Macie delikatny błąd w mailu dotyczącym wpłaty opłaty rejestracyjnej. Dokładnie chodzi o adres - w Katowicach nie ma ulicy Sokołowskiej. Jest za to Sokolska i właśnie adres Sokolska 34 jest prawidłowy dla oddziału banku ING.

obraz

2 polubienia

Masz rację @Dimatheus.

Nie no, spoko. Adres w przelewie nie jest na szczęście istotny, tak samo jak nazwa instytucji czy imię i nazwisko posiadacza rachunku. Eliksir sprawdza tylko numer rachunku. Sprawdzałem - kiedyś przelewałem kasę na drugie konto i wpisałem Święty Mikołaj, a w adresie Laponia i co? Normalnie doszło. Oczywiście inna sprawa, jeśli będziemy chcieli reklamację złożyć w banku, gdy na takie dane wysłaliśmy przelew i coś poszło nie tak…

Wybiera się ktoś na HZ w ogóle oprócz @Dimatheus?

Może ktoś z okolic Zielonej Góry?

Z tego, co ustaliłem, wybiera się @Acorus oraz @Frog. :slight_smile:

I ja.

1 polubienie

Ktoś z Warszawy chciałby mnie przechwycić z okolicy Dworca Centralnego??

A rano ubierasz się sam? :upside_down_face::wink:

Zastanawiam się czy warto w tym roku wybierać się na zlot i na razie wszystko przemawia za tym, że szkoda czasu i pieniędzy :wink:

Oj tam, oj tam. :stuck_out_tongue:

Cały czas rozważam za i przeciw :wink:

1 polubienie

Wszystkie zaproszenia juz poszły? Pytam bo nie wiem czy jest sens co chwile skrzynkę odświeżacz:)

1 polubienie

Chyba jeszcze nie - poszła tylko pierwsza tura. Po co byłaby informacja, że po 20-tym sierpnia zaproszenie wygasa?

@wacek
Mi się wydaje, że już poszły wszystkie. Chyba musisz się skontaktować z @redakcja.

No pan z dworca może iść pieszo (+25 km za Warszawom - miejsce “zbiórki”).

@wacek zawsze pełen nadziei do końca :smiley:

DDoS danymi do portalu na hotzlot.pl?

Mail może zaginoł w drodze lub antyspam usunął bez możliwości zobaczenia…?