HotZlot 2019 - wątek ogólny

Sprawdź czy możesz się zarejestrować, ja mogłem zanim dostałem zaproszenie. Będziesz wiedział na czym stoisz :wink:

Też dobry sposób :stuck_out_tongue:
Sprawdzałem, ale mam brak dostępu.

Spacerkiem z Centralnego na Śródmieście (rzut beretem), a stąd tak:

A to wszystko za 7 zł o ile dobrze ogarniam SkyCash-a :wink:

Glejt jednak był dostępny po zalogowaniu się na stronie HZ, miło mi :slight_smile: No to chyba z @djfoxer będziemy reprezentacją Białegostoku :smiley: Wejściówka opłacona, do zobaczenia!

Ja z @januszek śmigamy z Wrocławia.

Gratulacje. Może jeszcze ja dostanę zaproszenie i wszyscy się spotkamy na żywo.

Gratulacje wszystkim! Może jest szansa jeszcze dostać wejściówkę, cały czas sprawdzam maila i niestety cały czas nic … :frowning:

Zostajecie do poniedziałku?

Przestań rozważać tylko się rejestruj :slight_smile:

Ja planuję zostać do poniedziałku.

@januszek, @Shaki81 ja też :slight_smile:

1 polubienie

@Kristov_pl?

A co potrzeba?

A parę spraw, w tym ta, że na dziś nie wiem, czy będę mógł zostać do poniedziałku i dlatego zaznaczyłem tyko program podstawowy. Czy będzie można zmienić to przed samym Zlotem, ew. na Zlocie?
No i sprawa pokoju.

na stronie zlotu, w FAQ jest info, że przedłużyć pobyt możesz w momencie meldowania do hotelu (historycznie nawet w trakcie zlotu :)), a o co chodzi z pokojem??

1 polubienie

Tym razem nie odpuszczę:) Choćbym miał na piechotę wracać:)

super!

Z racji tego że zaczynamy w sobotę a nie w piątek to na 99% do poniedziałku. Fabrykę moją poinformowałem, nie mam jeszcze odpowiedzi :slight_smile:
Xsara w tym samym stanie co rok temu, nawet butelki LordaJachu w tym samym miejscu :slight_smile: Klima napełnianiona, oby przepustnica przetrwała.

1 polubienie

Ja tylko przypomnę, że Otwock ma dobre połączenie z Warszawy i do Warszawy, z kolei (nomen omen) koleją łatwo dotrzeć do stolicy, więc dojazd z Polski nie powinien być problemem. Co innego z zagranicy, no ale - jak widzę - to też nie problem. :slight_smile: