HotZlot 2021 - wątek ogólny

bo to będzie w Palmiarni na Mokotowie :kissing_smiling_eyes:

W takim razie przewiń wątek do pozycji 58 i opcjonalnie wycisz Pana @ThetaETX aka „Bromidum” - pewnie jakąś ripostę napisał ale zapomniał o zjawisku „spływa to po mnie jak po kaczce”.

@Snow_Rainy Strona hotzlot.pl nie uaktualniona. Skąd mam wiedzieć, że się odbędzie kierując się tylko wypowiedziami innych bez redakcji.
Pozdrawiam

Jeśli jest możliwość, to chętnie oddam ci swój bilet, bo pomimo że już na pierwszego maila odpisałem Krzyśkowi odmowę, to dostaję kolejne, chociaż na portalu już nie jestem ze 2 lata, a na forum z pół roku.

1 polubienie

Hehe, dzięki , ale to by było raczej nie fair :slight_smile:
Ja też się mało udzielam, blog odpuściłem póki co, na głównej w komentarze się nie bawię :wink:
Jest pewnie wiele osób, które mocniej tworzą społeczność. Nie mniej dzięki. :slight_smile:

Chociaż nie powiem , z chęcią bym pojechał :slight_smile:

@Kristov_pl Czy pozwolisz mi na odstąpienie biletu na rzecz @molexor? Zdecydowanie bardziej mu się należy. Jeszcze się nie rejestrowałem.

ps.
Ale możemy oszukać, ja się zarejestruję, a on pojedzie w ramach mojej reprezentacji :joy:

A tak na poważnie.
Ktoś jeszcze wchodzi na główną?
Teraz wpiszę jakiś koment, zobaczę kiedy i czy się pojawi;.

4 minuty opóźnienia masz.

Właśnie patrzę co z tą godziną, urwa. ręcznie ustawiłem. win nie potrafi
i nie 4 minuty, tylko godzina

Tam jest dualboot z linuksem?

Ustaw w BIOS zegar sprzętowy na UTC. W linuksie ustaw w środowisku graficznym strefę Europe/Warsaw, a w W przestaw na UTC:
https://www.howtogeek.com/323390/how-to-fix-windows-and-linux-showing-different-times-when-dual-booting/ .

Patrzyłem - nie było, ale pojawiło się i pisało „4 minuty temu”.
Nie wiem, czy śmiać się z DP, czy ojszczać ten zepsuty portal, żeby nie było glancu.
Tylko po co tam jajecpl wlazł? A?

testowo

1 polubienie

Ignorować, nie przejmować się, nie zacieniać tematu bzdurami.

Ale każdy by chciał pisać, bo już nie ma maja i o tych aktualizacjach, to kpina teraz pisać w ten sposób. Fakt - czekam na 21H2.
Na disqus - natychmiast, na github natychmiast, na wielu portalach mniejszych/większych natychmiast, do moderacji jest na portable info, ale tam nie ma logowania. Brak nerwów i słów na to, że nie ma powiadomień na DP, że posty dodają się długo, jeśli w ogóle.

Także łapie mnie bulwers, że mi mówią na forum, komu nie odpisywać, co mam domyślnie robić.
No, ale robię wypad z tematu.

40 minut - pojawiło się, jprdl

A jeszcze dzisiaj wrzucę coś.

challenge accepted :slight_smile:

1 polubienie

Nie pamiętam gdzie on był, ale zorganizowano wtedy turniej w OpenArena :stuck_out_tongue_winking_eye: To był mój pierwszy i ostatni „przedłużony” wyjazd.

WOW, Zlot w Listopadzie, ciężko będzie o to, żeby było HOT, nawet na lekko letni nie ma co liczyć patrząc na agendę to wieje mrozem :smiley:

2 polubienia

Jeszcze z czasów, zanim DP wstąpiło do ówczesnej o2.pl. Już wtedy zaczęło się psuć.