HotZlot - testy Samsunga

Na HotZlocie wiele osób zapisało się na testy sprzętu Samsunga (“dwupak” i kamerki). Jeżeli dobrze pamiętam to tydzień-dwa po zlocie miały być informacje kto został wybrany do testów. Czy są jakieś wieści o testach?

czekamy wszyscy na wieści :roll:

Trochę już czekamy.

Dodane 20.08.2012 (Pn) 11:34

Pytanie zadane 2 tygodnie temu. Mail do redakcji wysłany jeszcze wcześniej. Czy można poprosić o odpowiedź osobę zorientowanej w temacie?

Na dniach powinniśmy ruszyć z akcją. Niestety mamy okres wakacyjny więc załatwianie pewnych spraw zajmuje znacznie więcej czasu niż zwykle…

Dziękuję za informację - ważne, że temat nie umarł bo jest to naprawdę cieakwa inicjatywa.

Chyba się niecierpliwię :stuck_out_tongue: w sumie to już od dawna myślałem, że ten temat sprzętu do testowania od samsunga umarł śmiercią naturalną a tutaj jednak pojawiła się iskra nadzieji.

Ja właśnie rozpoczynam prywatne testy Samsunga… i chyba też serwisu Samsunga…

a co tam poszło?

Jak na razie to 1.5 roczny laptop ma problemy z klawiaturą (w sumie sporadycznie używaną - zazwyczaj pracuję na nim z podpiętą zewnętrzną) i a grach 3D (nawet takich z wymaganiami P4 i karta graficzna 32 MB - w sumie inne nie gram* ;-)) po kilkudziesięciu minutach oraz po długiej pracy gdy mam włączoną bazę danych, serwer www, trochę YT wyłącza się… podejrzewam przegrzanie lub problem z płytą (grafika zintegrowana).

Sprzęcik naprawdę fajny jak na moje potrzeby.

Na razie zrobiłem formacik (przecież nie oddam do serwisu z danymi) i testuję na gołym systemie.

Ponieważ mam zaufanie do Samsunga zakupiłem kolejnego lapka tej firmy (i5/8GB ram/dedykowana grafika) i pracuję na nim. Na razie nie wrzucam nic na bloga o tym jak się sprawuje nowy sprzęcik - nie chcę robić konkurencji dla ew. testów.

*no dobra D3 zainstalowałem i dawało radę…

aha to tylko czekać aż go przetestujesz na sucho

ja też ma drugiego Samsunga i jest ok, żadnych problemów

daj znać jak poszedł Ci test

nadal czekamy i nic nie wiadomo;p czy ewentualne testy rozpoczną się po zakończeniu diody?

W imieniu Samsunga chciałbym przeprosić wszystkich, którzy czekają na testy sprzętu. Z tego co mi wiadomo wynikło trochę komplikacji logistyczno-formalno-organizacyjnych, w międzyczasie były targi IFA i sprawa mocno się przeciągnęła. Niestety my nie mamy wpływu na ten proces - możemy jedynie wiercić dziurę w brzuchu, co też systematycznie robiliśmy :twisted:

Mam nadzieję, że to trudne dobrego początki i niebawem (już naprawdę) będziecie mogli bawić się sprzętem. Na pierwszy rzut pójdą kamery, są dwa modele do wyboru (HMX-QF20 i HMX-W350), sprzęt jest przygotowany, musimy dopiąć jeszcze ostateczne formalności (zasady wypożyczania) i rozpocznie się wysyłka. Do testów wybraliśmy następujących użytkowników:

lukasamd

flaszer

MaxDemage

GL1zdA

beduin75

monczkin

mordzio

lucas__

Ave5

deepone

Z ww. osobami będziemy się kontaktować mailowo.

Na pozostały sprzęt trzeba będzie jeszcze trochę poczekać - doszliśmy wspólnie z Samsungiem do wniosku, że wysyłanie notebooków z Windows 7, w sytuacji gdy lada moment będzie premiera Ósemki, pojawią się nowe urządzenia itd. nie ma większego sensu. Mogę już jednak zdradzić kto załapie się na testy:

ichii

tfl

command-dos

MaxDemage

djfoxer

muters

underface

Więcej informacji dosłownie na dniach.

Yeah, to świetna wiadomość :slight_smile: Liczymy w takim razie na szybką finalizację formalności.

Oby nie trzeba było długo czekać na te notebooki :slight_smile:

Max będzie musiał mieszkanie większe kupić, żeby sprzęt pomieścić :wink:

Gratuluję Wam !!

mam jeszcze cichą nadzieję że na inny sprzęt zgłoszony (RTV) również będzie przeprowadzona akcja

Kapitalna wiadomość, moim zdaniem jesień to idealna pora na takie testy!

Skoro można wybrać model kamery to ja poproszę Samsunga HMX-QF20.

Whoow, dziękuję za wybranie mnie do testów.

Również o ile możliwy jest jeszcze wybór, to chciałbym testować model HMX-QF20.

A co z aparatmi cyfrowymi? Bo nie przypominam sobie, żebym wybierał kamerę :frowning:

Idealna wiadomość, na nudne jesienno-zimowe wieczory. Kto kolwiek mnie wybrał (po liście widzę, że dostałem się rzutem na taśmę ;p) dziękuje mu bardzo;)

@Monczkin, na kamery były osobne zapisy.

Gratuluję wybranym :slight_smile:

drobok , a… widzisz. Teraz kojarzę :stuck_out_tongue: Kurcze, wyleciało mi z głowy. chyba czas na jakieś leki :smiley: