HotZlot - testy Samsunga

(bolivar) #1

Na HotZlocie wiele osób zapisało się na testy sprzętu Samsunga ("dwupak" i kamerki). Jeżeli dobrze pamiętam to tydzień-dwa po zlocie miały być informacje kto został wybrany do testów. Czy są jakieś wieści o testach?

(lex_iuris) #2

czekamy wszyscy na wieści :roll:

(bolivar) #3

Trochę już czekamy.

-- Dodane 20.08.2012 (Pn) 11:34 --

Pytanie zadane 2 tygodnie temu. Mail do redakcji wysłany jeszcze wcześniej. Czy można poprosić o odpowiedź osobę zorientowanej w temacie?

(Krogulec) #4

Na dniach powinniśmy ruszyć z akcją. Niestety mamy okres wakacyjny więc załatwianie pewnych spraw zajmuje znacznie więcej czasu niż zwykle...

(bolivar) #5

Dziękuję za informację - ważne, że temat nie umarł bo jest to naprawdę cieakwa inicjatywa.

(andrewi) #6

Chyba się niecierpliwię :stuck_out_tongue: w sumie to już od dawna myślałem, że ten temat sprzętu do testowania od samsunga umarł śmiercią naturalną a tutaj jednak pojawiła się iskra nadzieji.

(bolivar) #7

Ja właśnie rozpoczynam prywatne testy Samsunga... i chyba też serwisu Samsunga...

(lex_iuris) #8

a co tam poszło?

(bolivar) #9

Jak na razie to 1.5 roczny laptop ma problemy z klawiaturą (w sumie sporadycznie używaną - zazwyczaj pracuję na nim z podpiętą zewnętrzną) i a grach 3D (nawet takich z wymaganiami P4 i karta graficzna 32 MB - w sumie inne nie gram* :wink:) po kilkudziesięciu minutach oraz po długiej pracy gdy mam włączoną bazę danych, serwer www, trochę YT wyłącza się... podejrzewam przegrzanie lub problem z płytą (grafika zintegrowana).

Sprzęcik naprawdę fajny jak na moje potrzeby.

Na razie zrobiłem formacik (przecież nie oddam do serwisu z danymi) i testuję na gołym systemie.

Ponieważ mam zaufanie do Samsunga zakupiłem kolejnego lapka tej firmy (i5/8GB ram/dedykowana grafika) i pracuję na nim. Na razie nie wrzucam nic na bloga o tym jak się sprawuje nowy sprzęcik - nie chcę robić konkurencji dla ew. testów.

*no dobra D3 zainstalowałem i dawało radę...

(lex_iuris) #10

aha to tylko czekać aż go przetestujesz na sucho

ja też ma drugiego Samsunga i jest ok, żadnych problemów

daj znać jak poszedł Ci test

(underface) #11

nadal czekamy i nic nie wiadomo;p czy ewentualne testy rozpoczną się po zakończeniu diody?

(Krogulec) #12

W imieniu Samsunga chciałbym przeprosić wszystkich, którzy czekają na testy sprzętu. Z tego co mi wiadomo wynikło trochę komplikacji logistyczno-formalno-organizacyjnych, w międzyczasie były targi IFA i sprawa mocno się przeciągnęła. Niestety my nie mamy wpływu na ten proces - możemy jedynie wiercić dziurę w brzuchu, co też systematycznie robiliśmy :twisted:

Mam nadzieję, że to trudne dobrego początki i niebawem (już naprawdę) będziecie mogli bawić się sprzętem. Na pierwszy rzut pójdą kamery, są dwa modele do wyboru (HMX-QF20 i HMX-W350), sprzęt jest przygotowany, musimy dopiąć jeszcze ostateczne formalności (zasady wypożyczania) i rozpocznie się wysyłka. Do testów wybraliśmy następujących użytkowników:

lukasamd

flaszer

MaxDemage

GL1zdA

beduin75

monczkin

mordzio

lucas__

Ave5

deepone

Z ww. osobami będziemy się kontaktować mailowo.

Na pozostały sprzęt trzeba będzie jeszcze trochę poczekać - doszliśmy wspólnie z Samsungiem do wniosku, że wysyłanie notebooków z Windows 7, w sytuacji gdy lada moment będzie premiera Ósemki, pojawią się nowe urządzenia itd. nie ma większego sensu. Mogę już jednak zdradzić kto załapie się na testy:

ichii

tfl

command-dos

MaxDemage

djfoxer

muters

underface

Więcej informacji dosłownie na dniach.

(djfoxer) #13

Yeah, to świetna wiadomość :slight_smile: Liczymy w takim razie na szybką finalizację formalności.

Oby nie trzeba było długo czekać na te notebooki :slight_smile:

Max będzie musiał mieszkanie większe kupić, żeby sprzęt pomieścić :wink:

(lex_iuris) #14

Gratuluję Wam !!

mam jeszcze cichą nadzieję że na inny sprzęt zgłoszony (RTV) również będzie przeprowadzona akcja

(mordzio) #15

Kapitalna wiadomość, moim zdaniem jesień to idealna pora na takie testy!

Skoro można wybrać model kamery to ja poproszę Samsunga HMX-QF20.

(system) #16

Whoow, dziękuję za wybranie mnie do testów.

Również o ile możliwy jest jeszcze wybór, to chciałbym testować model HMX-QF20.

(Monczkin) #17

A co z aparatmi cyfrowymi? Bo nie przypominam sobie, żebym wybierał kamerę :frowning:

(underface) #18

Idealna wiadomość, na nudne jesienno-zimowe wieczory. Kto kolwiek mnie wybrał (po liście widzę, że dostałem się rzutem na taśmę ;p) dziękuje mu bardzo;)

(Drobok) #19

@Monczkin, na kamery były osobne zapisy.

Gratuluję wybranym :slight_smile:

(Monczkin) #20

drobok , a.... widzisz. Teraz kojarzę :stuck_out_tongue: Kurcze, wyleciało mi z głowy. chyba czas na jakieś leki :smiley: