HotZlot - testy Samsunga

Widzę, że administracja daje prawdziwą szansę innym użytkownikom na zaistnienie na tym portalu. Umieszczenie tego samego użytkownika w dwóch rodzajach testów mówi samo za siebie. Pełny obiektywizm. W sumie lepsze są teksty w kółko tego samego człowieka niż kogoś nowego, bo “lepiej” się czyta a po co dawać innym szanse skoro ma się pod ręką stały skład.

No wiesz, testy są dla blogowiczów (od początku było gadane o wpisach na blogu). Ja zapisując się wiedziałem że tak będzie (liczyłem na jakieś losowanie :P), command-dos dobrze ocenił swe szanse :stuck_out_tongue: Ci z dłuższym stażem / lepszą jakością mają po prostu większe szanse.

Tak czy siak, po prostu byli lepsi od nas nie ma co narzekać :PP Chodź Max w obu testach jest zaskoczeniem trzeba przyznać.

Mi generalnie chodzi, że jak coś większego jest organizowane to z góry wiadomo kto będzie wybrany. Po cholerę robić w ogóle cokolwiek dla całości? Można od razu do nich napisać wiadomość, że będą testować sprzęt. Na zlocie to samo było. Były pomysły co do Opery. Kolesiowi z opery najbardziej spodobał się pomysł jakiejś dziewczyny, ale jeden z adminów oczywiście wybiera Maxa… Tak, tak Panie Max cholernie Panu zazdroszczę udziału w dwóch testach na raz - może Pan sobie tak tłumaczyć.

Przecież od razu było gadane że to redakcja będzie wybierać. A można się było domyśleć, że wybierze najbardziej aktywnych :PP

A co do zapisów to ja mam pytanie - cieszę się bardzo że zostałem wybrany, ale zapisywałem się na testy sprzętu (chociaż kto wie, możliwe że mordzio przekonał mnie aby spróbować szans i w tym i w tym, było niezłe zamieszanie wtedy :wink: ). Chodzi mi o to, że zapisy były chyba oddzielne do kamer i do reszty sprzętu, chociaż jak to dalej było to już nie wiem.

Nie chcę sobie nic zapeszać (no chyba zrozumiałe :smiley: ), ale czy oby na pewno wszystko gra?

Zapisy na kamery były na samym początku zlotu, a zapisy na testy innego sprzętu dzień później z tego co pamiętam.

Gratulacje testerom :slight_smile: , djfoxer - pamiętasz co Ci mówiłem o pechu? Jak widzisz sprawdza się cały czas :stuck_out_tongue: .

Od razu pech :slight_smile: Raz na wozie raz pod :wink: Testerzy =D>

Wiem :stuck_out_tongue: Tylko, że to zdarza się dość często :wink:

Skoro jesteś na liście to znaczy, że się zapisałeś - zawsze możesz zrezygnować, przymusu nie ma :stuck_out_tongue:

Jakieś kryteria trzeba było przyjąć - jednak uszy do góry, mamy nadzieję, że akcja będzie miała charakter stały, więc jeszcze bedziesz miał szansę aby się załapać :slight_smile:

Krogulec , jak wyjaśniłem, po postawieniu mnie do pionu przez drobok , po prostu wyleciało mi z głowy, że były zapisy na dwie listy. Trochę czasu minęło :slight_smile:

W takim razie telewizorki przeszły czy lista jest zakończona?

Pozostały sprzęt (tablety, telewizory, aparaty itp.) pójdzie w drugiej transzy - razem z notebookami. Istotą tych testów miało być bowiem pokazanie współpracy pomiędzy poszczególnymi urządzeniami (dlatego każdy wybierał dwa).

Hmm z tego co się dowiedziałem na miejscu istotą było pokazanie współpracy, ale niekoniecznie między lapkami i drugim sprzętem z grona wystawionych, jeśli ktoś (w tym przypadku ja) posiada lapka szczególnie z systemem Win 7 bo taki pozostanie na lata, to istotą jest pokazanie innego asortymentu, tutaj tv+kino+lapek, oczywiście all z logiem Samsunga i ewentualnie vs inny.

Ale widzę, że robicie jak uważacie w końcu to wasz konkurs :slight_smile:

Lada chwila rozpoczniemy wysyłkę maili potwierdzających, wysyłka kamer od jutra.

Istotą drugiej partii testów będzie właśnie pokazanie współpracy pomiędzy różnymi urządzeniami Samsunga - stąd każdy wybierał dwa urządzenia. Istotą testu kamer (od którego zaczynay) będzie… testowanie kamer :wink:

@Krogulec

czy zapisując się na testy i wybierając urządzenie tablet będzie można wybrać np. jaki system operacyjny ma mieć czy będzie to z góry narzucone?

W momencie zapisów tablety Samsunga były wyłącznie z Androidem - stąd nawet nie było mowy o wyborze. Nie wiem czy do testów przewidziane będą tablety z Windows 8. Jeżeli tak to myślę, że bedzie możliwość wyboru.

to dobrze, bo zdecydowanie wolę (na dzień dzisiejszy oraz najbliższy okres) sprzęty z systemem od googla

Szkoda, że nie będzie tych tabletów z Windows 7 pokazywanych na HotZlocie. Niezła moc w nich siedziała.

Czy będą czy ich nie będzie jeszcze zobaczymy :wink:

lex_iuris, The_Game - w związku z rezygnacją flashera i Glizdy z testów, dopisujemy Was na listę kamer. Zaraz dostaniecie stosownego maila.