HotZlot - testy Samsunga

rozumiem, że na czas pierwszych transz testów listy są zamknięte ? Jakiś oficjalny mail pojawi się na głównej w najbliższym czasie o rozpoczęciu testów dla samsunga ?

O proszę kto by się spodziewał. Serdeczne dzięki za możliwość sprawdzenia się jako testera. Email oczywiście otrzymałem :slight_smile:

Dzięki wielkie :slight_smile:

Człowiek odkurzy zakładkę forum i takich rzeczy się dowiaduje :wink: Kryteria były “jasne” od początku więc na nic nie liczyłem wpisując się na listę. Gratuluję testerom :slight_smile:

:o =D>

Dziękuję :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Wiadomo coś o pozostałych sprzętach Samsunga. Bo powiem szczerze, że poczytałbym o ultrabookach lub TV, a najchętniej sam się takimi pobawił :stuck_out_tongue:

Kto by się nie pobawił :wink: A jak chciałbym się wave’em pobawić xD :stuck_out_tongue:

Krogulec powiedz czy będzie druga tura testów ?

Ja bym się pobawił ponownie, Samsungiem Beam z projektorem :slight_smile: Na HZ nie było dużo czasu żeby wszystko przetestować :slight_smile:

Ciekawe jaka by była reakcja osób w autobusie, jak bym sobie wyświetlił jakiś film podczas dłuższej jazdy autobusem :)(jest tylko parę miejsc gdzie się da to wykonać)

Zapraszam do lektury: http://www.dobreprogramy.pl/Przetestuj- … 40170.html

Co prawda nie Samsung, ale też pobawić się można :slight_smile:

Zgłosiłem się :). Chyba nawet jako pierwszy - tylko nie mam pewności czy mail doszedł :wink: bo z skrzynką były problemy :slight_smile: