Huawei B525 bez brandu operatora

A po co nie? Co Cię to boli, skoro nie wpływa w żaden zauważalny sposób na transmisję?
Rozumiem, że próbujesz " pimp my router" i tak dalej ale pewnych rzeczy nie warto, naprawdę :wink:
Szkoda czasu i pieniędzy.

Nie na każdym routerze wyłącza się wifi w trybie bridge. Zdziwie cię, ale miałem z takimi routerami do czynienia i np. Zyxell ma jeden port, ktory działa hybrydowo w trybie bridge i lan. Gdy przypiszesz na routerze za zyxellem statyczne ip, działa jako bridge, a dokładnie w trybie transparent, gdy użyjesz dhcp klienta, działa w trybie lan.

OK wszystko fajnie tylko tak naprawdę kompletnie nie uzyskałem odpowiediz na pytanie z pierwszego posta, nawet dla samej ciekawości i satysfakcji. Ale ok, dzięki.

To swiadczy tylko o tym, że sieciowiec z Ciebie żaden. Wyłączając NAT musiałbyś mieć statyczne IP, a nie z koncetratora PPPoA, a tym badziewnym tp linku musiałbyś mieć drugi adres IP.

No wybacz nie jestem w tej kwestii alfa i omega jak ty. Bardzo mi przykro, ze ciebie to boli.

Mnie to tam nie boli, ale jak to pisałeś, nie kozakuj jeśli nie wiesz o czym piszesz :wink:

WIFI jest w troszkę innej wartstwie niż DHCP i routing.

2 polubienia

Ja rozumiem, że każdy router działa inaczej, ale napisałem wam jak działało bridge mode we wspomnianym Zyxelu LTE4506. Czemu wyłączało WiFi to nie wiem.

Dobra Panowie, wystarczy tych sporów?

Pisze ten co pierwszy zaczął. Masakra :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Fajnie, ale odpowiedzi na temat wątku jak nie było tak nie ma. Brawo spece.

Najwyraźniej masz rozdwojenie jaźni, bo pierwszy się do mnie przysadzileś i przysadzasz się do mnie w praktycznie każdym temat, udając specjalistę, ktorym nigdy nie będziesz.

Nie chce mi się już z tobą dyskutować. Szkoda mi na to czasu i nie zamierzam zniżać się do twojego poziomu inteligencji.

Nawet jeśli tak uważasz, to odpowiedź jest tylko jedna - inteligentny człowiek wie, kiedy ustąpić glupiemu.

Tylko Ty mnie cały czas obrażasz.

Ja tylko w grzeczny sposób daję Ci do zrozumienia, że koniec dyskusji między nami. Gdybybym był chamem, to bym Cię naprawdę obraził.

Tylko pamiętaj to co dla ciebie jest grzeczne dla innego moze być obraźliwe. Tyle ile ludzi tyle też możliwości odbioru tego co piszesz.

Nie chce mi się już tłumaczyć pewnych kwestii. Sam zacząłeś, teraz się żalisz.

Jeśli Ci tak źle, to zgłoś moje posty moderatorom i tyle. Z mojej strony koniec dyskusji odnosnie Twojej osoby.

Zamknięto na prośbę autora.