I co z tym nowym wyglądem strony?

We wczorajszym newsie pisało, że dziś koło południa strona m.in. ma zmienić swój wygląd.Chyba nic z tego nie wyszło? będzie dzisiaj ten nowy wygląd czy nie?

Trzeba poczekać niestety, takie rzeczy zazwyczaj trwają długo. Uzbrój się w cierpliwość.

No jak widać, nadal nie ma nowej wersji… ale co z tego ? Ziemia się zatrzymała ? Spadł PKB Polski ? Zamieniły się bieguny magnetyczne ? Jak będzie to na pewno ją ujrzysz, nie rozumiem po co tyle pytań w tej sprawie.

Będzie, spokojnie. Trzeba tylko czekać. Wiem ile trwa uruchomienie prostego serwera i na nim strony. Tu masz całe setki GB danych. Nie ma się co dziwić, że zmiana wchodzi w życie tak wolno.

Wiem, wiem tylko tak się pytam(sam też mam swoją stronkę), a wygląd forum też się zmieni?

Chyba nie

aha czyli nam na forum nie grozi przerwa techniczna?

Oczywiście że nie. Forum już jakiś czas temu było odświeżone.

A nowy wygląda zmieni się jak przyjdzie na to odpowiednia pora :stuck_out_tongue:

A to jeszcze może niżej spaść?? O_o

hehe

Dodane 25.08.2009 (Wt) 15:21

wie ktoś może ile lat już działa dobreprogramy.pl?

JEST! !!

“Kończymy migrację vortalu do nowej wersji. Ostatni etap prac wymaga, by serwis przez krótki czas pozostawał wyłączony.”

Macie, cieszcie się ; )

@hubx

Hmm, jakieś 6 lat ?

Ponad 6 lat.

WIDZIELIŚCIE!! ;p przerwa :smiley:

aha, sto lat sto lat hhehehe dobreprogramy to chyba najlepsza strona z oprogramowaniem

5 Maja 2003 - start forum.

17 Listopada 2002 - start vortalu.

Ja to juz odswiezam co 0,5 s

jak?

Od 2002 roku, oficjalnie od 7 grudnia ale pierwszy news był 17 listopada. Pierwszy layout (pomarańczowy) utrzymał się 1 rok i kilka miesięcy, potem zmieniony został na zielony, który obowiązywał jeszcze kilka godzin temu.

PS. Dane z Wikipedii, sprawdziłbym ręcznie ale nie mogę bo vortal jest nieczynny.

Jest działa.Huraa