I zlot czytelników vortalu - organizacja dojazdu

…nie znalazłem niczego podobngo, więc moze tu.

Jestem z Gdańska - dusponuję samochodem osobowym OPEL ASTRA II i z chęcia wybiorę się na ten zlot organizowany w dniach 21 - 23 wrzesnia. Jeśli znajda się jeszcze 2 - 3 osoby chętne na wyjazd - prosze o kontakt…

Poprawiono nazwę wątku i zmieniono dział

boczi

jak w tej Astrze będziesz miał laptopa z Linuxem to może być tu :slight_smile:

raczej na luzie :slight_smile:

A jesteś zarejestrowany?? Bo trzeba być zarejestrowanym , a teraz już można liczyć tylko, że ktoś odpadnie z tych, którzy zarezerwowali sobie miejsce parę dni temu tj. na przykład nie zapłaci 50zł na czas.

a co jeśli ktoś nie jest zarejestrowany a chciałby jednak wpaść na ten zlot :>

oczywiście wtedy to na własny koszt :> byłaby taka możliwość :>

bo ja np sie nie rejestrowałem bo nie wiem co będzie we wrześniu :stuck_out_tongue:

A to ja się zapytam: jedzie ktoś może pociągiem (lub pksem) z Katowic do Wrocławia na Zlot? :mrgreen:

Zarejestrowany???

No nie wiem czy by taka możliwość była dostępna, bo z tego co czytałem w poprzednich tematach, to chyba całe 2 hotele będą przez nas zajęte więc pewnie nawet jakby ktoś chciał przyjechać bez zarejestrowania to by biebyło pokoi :stuck_out_tongue:

BTW Ja jade Pociągiem taką trasą. Jak by co to wskakiwać to tego pociągu :stuck_out_tongue:

Warszawa Centralna - Poznań Główny - Leszno - Wrocław Mikołajów - Wrocław Główny

Nie wiem jak sobie to wyobrażasz… To będzie impreza zamknięta - jeżeli ktoś nie będzie zarejestrowany to nie będzie mógł sobie ot tak wejść “z ulicy”. Miejsc w ośrodkach wolnych już nie będzie bo w całości są zajęte na potrzeby Zlotu. Poza tym sala konferencyjna jest na max. 130 osób, więc jeżeli “zwaliłoby się” np. 30 dodatkowych osób to byśmy się tam podusili. Nie wspominam już o innych rzeczach, które również będą przewidziane na taką grupę osób. Po to jest rejestracja aby uniknąć bałaganu. Reasumując - nie przewidujemy takiej możliwości. Wpisz się na listę rezerwową - zawsze możesz wycofać zgłoszenie.

Którym pociągiem jedziesz ?

Do zlotu jeszcze ponad miesiąc więc ustawianie się teraz troche nie miałoby sensu.

Musze się jeszcze dowiedzieć czy autokar we Wrocławiu będzie na 100% oraz przy jakiej jakiej stacji PKP będzie najbliżej

Pociąg jedzie ~5h więc pewnie trzeba wyjechać o 8:00 / 9:00

Pewnie tym będe jechał z centralnego

http://rozklad.pkp.pl/bin/traininfo.exe … 5046/4095/

ja mogę z Krakowa kogoś zabrać, mam ze dwa miejsca wolne w samochodzie, jak coś to priv.

Okay…w razie czego odezwę się… :slight_smile:

Witam

Po długiej przerwie i ja ma trochę czasu na napisanie posta.

Ja wybieram się na zlot i jade samochodem więc jeśli ktoś by chciał się wybrać z mojego rejonu to na PW proszę.

HMM ja sie wybieram na zlot z żar :stuck_out_tongue:

pozdrawiam

na tym zlocie także będziesz reprezentował podobny “intelekt” wypowiedzi…

Jesli ma tam byz więcej takich jak ty - to byłaby to chyba strata czasu dla mnie…

Uspokoję Cię - nie jest zarejestrowany :wink:

Z tej racji że link do pociągu który podałem w poprzednim poście nie działa, wklejam ponownie

http://rozklad.pkp.pl/bin/traininfo.exe … 5638/4095/

Jest to pociąg IC 1607

Z tego co wiem, z Warszawy będzie jechać

Ja, Joan, Sdar, Magik, Cezar83

Jeszcze będzie się trzeba dowiedzieć czy ten autobus we Wrocławiu będzie na bank, oraz ile czasu będzie jechać do Szklarskiej Poręby, żeby z tym pociągiem jakoś się wyrobić na czas :stuck_out_tongue:

Z racji olbrzymiego zainteresowania autokar będzie praktycznie na bank. Szacujemy, że przejazd Wrocław - Szklarska Poręba zajmie około 3 godziny (samochodem jedzie się niecałe 2 godziny). To determinuje najwcześniejszą godzinę wyjazdu - 13:00. Z racji tego, że kilka osób przyjeżdża z Warszawy, a pociąg mają ok. 13:30, planowaliśmy wstępnie aby odjazd autokaru był o 14:00. I ta godzina jest na chwilę obecną najbardziej prawdopodobna.

Niemniej, nie są to jeszcze wiążące informacje.

przecież ty nie masz 18 lat :shock: czyli nie możesz jechać na zlot.

pytanie do organizatorów: będzie jakaś fotorelacja ze zlotu? najlepiej obszerna :wink:

niestety tak się złożyło, że o zlocie dowiedziałem się po powrocie do kraju (niestety za granicą równe 4 tyg. nie miałem dostępu do internetu) i to w momencie, gdy wszystkie miejsca były już zarezerwowane. dlatego tak bardzo liczę na masę fotek no i ewentualnie filmów :slight_smile:

pozdrawiam.