I zlot czytelników vortalu - organizacja dojazdu

Czy oficjalna - nie wiem. Ale nieoficjalna będzie na pewno bo ja aparat biorę :D.

o i tu prośba do zwykłych uczestników: zróbcie masę fotek jeśli łaska :wink:

Skąd takie przekonanie???

Nie zapomnijcie wziąć dyktafonów na wykłady. :mrgreen:

Bo pisał :roll:

Niby gdzie???

Tutaj lazikar

Mam nadzieję że załapię się na ten autobus :slight_smile:

(trochę bym musiał na niego poczekać bo na dworcu był bym już o 10:18 :stuck_out_tongue: )

@Krogulec

Jeszcze jedno pytanie.

Czy autobus będziesz też odwoził ?? (w niedziele na dworzec pkp)

Planujemy jechać z lazikarem pociągiem P 56100 , to jest: TUTAJ plan

Jedzie on z Gdyni Gł. Os. do Wrocławia Gł.

Ja wsiadam do niego w Bydgoszczy.

Czy ktoś jeszcze ma podobny plan jechać tym pociągiem?

Wiadomość zaktualizowana. W poście podałem przez przypadek link do innego pociągu.

Patrz na date 8)

Obecnie 2 LO

W poprzednim temacie o zlocie, było powiedziane o “wyjątkowych przypadkach”

BTW widze, że pare osób jest za tym żebym nie pojechał :stuck_out_tongue:

na SB

co nei znaczy że masz skończone 18 lat :roll:

Ja tam nic do Ciebie nie mam,fajny kolo z Ciebie,ale jak zasady to zasady i powinniśmy się ich trzymać,jak dla mnie możesz jechać :spoko:

rozumiem, że wtedy szukacie jakiegoś noclegu we wrocku? ja planowałem jechać bezpośrednio gdynia - szklarska, ale cośnie uśmiecha mi się spędzenie w sumie 34h w pociągu samemu, a coś niewiele osób z północy tutaj widzę

Noclegu po co. Będziemy o 12 w południe.

Airborn , podałem zły link do pociągu. Tamten post zaktualizowałem.

Będziemy jechać TYM

A ewentualne spóźnienia ?

To mało czasu - ok. 1/2 godziny na dojście do autobusu

Tak, planujemy kurs w dwie strony. Planowany odjazd ze Szklarskiej Poręby po godz. 14:00. We Wrocławiu powinien być około 17:00.

To nie PKS :wink: Jeżeli na kogoś trzeba będzie chwilę poczekać to przecież nic się nie stanie. Będziemy robić listę osób, które mają jechać autobusem.

Do tej stawki dołącza się jeszcze GL1zdA

W środe/czwartek pojade zobaczyć po ile śa bilety w dwie strony oraz o której godzinie dokładnie są przyjazdy.

Z tego co pamiętam to dla tych co się nadal uczą jest zniżka przy kupowaniu biletów więc nie zapomnijcie wziąć legitek z domu :stuck_out_tongue:

Myśle, że powoli będzie trzeba ustalić godzine o której się zbierzemy i miejsce.

Proponuje ~20min przed przyjazdem pociągu przy okienku nr. 1 (na Centralnym)

Żeby dowiedzieć się o której są odjazdy i przyjazdy wystarczy wejść na rozklad.pkp.pl. Najlepszy pociąg z Warszawy (bezpośredni IC) odjeżdża z dworca Centralnego 8:25 i przyjeżdża do Wrocławia o 13:25. To co prawda najdroższa ale najszybsza, najbardziej komfortowa i najlepiej dopasowana czasowo opcja z Warszawy.

Według tej strony koszt biletu normalnego w 2 klasie z miejscówką wynosi około 96 zł (w jedną stronę). Ulgowy będzie więc kosztować prawdopodobnie około 57 zł. Pośpieszny byłby dużo tańszy (odpowiednio 50 i 25 zł) ale odjazd jest o 5:50, a przyjazd 12:03, więc to dużo gorsza opcja (chyba, że ktoś będzie miał ochotę pozwiedzać sobie Wrocław ;))

Oj, Krogulcze, widać że od dawna z ulg nie korzystałeś. Nasz kochany rząd już dawno temu zmienił zasady i teraz uczniom i studentom nie przysługują już 50% zniżki, ale chyba coś w granicach 37%.

Dokładnie tyle, wczoraj kupiłem bilet.

Co do zniżek :

“InterCity - 26” - dla osób poniżej 26 lat

http://intercity.pl/566

To jedyna ulga na InterCity (oczywiście dla osób uczących się).

Jest też promocja dla osób kupujących przez internet - “enterCity”

http://intercity.pl/566

W tym wypadku nie ma możliwości wyboru miejsca i wagonu.

Co do mojego biletu, jakby ktoś był zainteresowany :

IC “Panorama”, odjazd 8:25 z W-wa Centralna, wagon 2, miejsce 66.