I zlot czytelników vortalu - organizacja dojazdu

Tak jak mówisz - starość nie radość :stuck_out_tongue:

Aby dopasować się do bezpośrednich pociągów powrotnych w kierunku Warszawy i Krakowa rozważamy rozpoczęcie o 1 godzinę wcześniej wszystkich punktów niedzielnego programu.

9:00-11:00 - śniadanie

11:00-13:00 - dyskusje

13:00 - zakończenie Zlotu

Autokar w takiej sytuacji byłby we Wrocławiu przed 16:00 co pozwoliłoby zdążyć na pociąg do Warszawy (przez Poznań) o 16:27 i do Krakowa o 17:00.

Oczywiście z osobami, które nie będą wracać autokarem możemy zostać do pierwotnie planowanej 14:00 :wink:

Co o tym myślicie?

Mi to bardzo pasuje, ponieważ muszę być w pracy na 20 (inwentaryzacja :/)

Oczywiście…koncepcja jak najbardziej słuszna… =D>

Witam, kieruje swoje pytanie do osób z Małopolski wybierających się na zlot, jedzie ktoś może samochodem i ma wolne miejsca?, bo z chęcią bym się zabrał, ewentualnie pociągiem(jedyny sensowny który ja odnalazłem jest o 5.00). Ja jestem z Chrzanowa i jestem otwarty na wszystkie propozycje, więc piszczcie na priva.

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia w Szklarskiej Porębie

Ktoś już pisał że jedzie z Krakowa. Poprzeglądaj tematy

Z tego co widzę to masz połączenie o 8:49. We Wrocławiu będzie o 13:03, a o 14:00 będzie odjeżdżał bezpłatny autokar do Szklarskiej Poręby dla uczestników Zlotu (gdybyś się na niego zdecydował - bo jak widziałem przy rejestracji nie zaznaczyłeś tej opcji).

Zdaje się, że to był Movement - ale jeśli się nie mylę zrezygnował z udziału.

Dla mnie (o ile zapadnie taka decyzja) będzie to świetne rozwiązanie, ponieważ pociąg relacji Wrocław Główny - Szczecin Główny jest o godz. 17:08.

Przy pierwotnym założeniu byłoby na styk. A nóż, widelec i miałbym problem, bo kolejny pociąg jest po północy.

Pasuje mi to rozwiązanie :slight_smile:

Czyli, podsumowując, wyjazd autokaru ze Szklarskiej Poręby o 13:00 pasuje osobom jadącym następnie pociągami do Warszawy, Krakowa, Poznania i Szczecina.

Z tego co widzę na rozkładzie PKP to ostatni sensowny (bo bezpośredni) pociąg do Trójmiasta też jest około 16:00 (dokładnie 15:58 ). Czyli wychodzi na to, że i tu by to podpasowało (podróż Szklarska Poręba -> Wrocław powinna zająć jakieś 2 i pół godziny, więc autokar powinien być we Wrocławiu około 15:30). Poza tym osoby z Warszawy mogłyby się załapać na tańszy pośpieszny (16:00) zamiast InterCity (16:27).

Krótko mówiąc, sprawa wydaje się przesądzona :wink:

Edit:

Jak widzę Boczi też się dołączyłeś gdy pisałem tego posta - to właśnie pod Twoim kątem sprawdzałem kierunek Trójmiasto :wink:

mam nadzieje, że ja się w razie czego też załapię :wink:

Jeżeli jedziesz w tym samym kierunku (a tak sądzę po zgłoszeniu rejestracyjnym) to chyba nie będzie problemu :wink:

Zdaje się, że to był Movement - ale jeśli się nie mylę zrezygnował z udziału.

Również wyruszam z Krakowa…jeszcze mamy troszkę czasu na dogranie szczegółów… :roll:

movment zrezygnował bo już do niego pisałem, jeżeli nikt nie jedzie samochodem to najlepszym rozwiązaniem będzie ten pociąg do Wrocławia, ponieważ połączenie bezpośrednie raczej odpada. Dajcie mi znać na priva bo fajnie by było podróżować razem.

Czasu jeszcze nieco zostało …ale pewnie pkp 06.44 :roll:

Ja na szczęście znalazłem sobie ładne połączenie prosto do Szklarskiej (o 15:15 przyjazd chyba), tyle że będzie problem z powrotem :frowning:

Powiedzcie mi, czy ktoś z Was będzie jechał z Łodzi (lub okolic)?

Coś nie pokręciłeś? Na rozkładzie PKP widzę pociąg z Krakowa o 8:45 (13:03 we Wrocławiu).

Autokar do Wrocławia (jak będzie miejsce bo się nie zapisałeś ale jedno pewnie się znajdzie) albo z kimś samochodem, a z Wrocławia do Łodzi masz połączenia o 15:52 i 17:22.

nie …no chyba że jadnak coś pokićkałem, ale wątpie :roll:

t132071_pkp.jpg - a skoro by taki był, to wolę być nieco wcześniej …była by okazja pokręcić się chwilke. :smiley:

Jak chcesz się jeszcze trochę pokręcić to przyjedź dzień wcześniej :stuck_out_tongue:

Jest też pociąg o 7:55 (przyjazd 11:40) - jedzie ponad pół godziny krócej bo to EC.

BTW, jak szukacie połączeń to dla pewności wpisujcie dokładną datę wyjazdu.