Ie czy firefox

Wedlug was jaka przegladarka internetowa jest najlepsza??

Witam,

Poczytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=19835

Nie ma co się rozwodzić na ten sam temat każdego dnia.

Najlepszy jest Firefox, IE to szmelc jakich mało!

Myślę ze od wczoraj nic sie nie zmieniło. Śmieszne to sie zaczyna robić. :evil:

smutne az do łez!

A właśnie że sie zmieniło,jeszcze wczoraj używałem Opery,i myślałem że nigdy nie zmienie na nic innego a dziś odkryłem K-Meleon’a i sie przesiadłem :smiley:

a ja kilka dni temu przesiadłem się z IE na Firefoxa i jest git ! :wink:

Operka lub cos z Mozilli

jedeny sluszny wybor :wink: :wink:

Detektywie dopiero pare dni temu się przesiadłeś !!

lepiej parę dni temu niż wcale :smiley: a ogólnie to testowałem przed tem Operę i jakoś nie przypadła mi do gustu :?

każda inna niż Internet Explorer :!: :!: :!: 8)

Qrka wodna…

Wszyscy tak jedziecie na IE !

Nie powiem… sprawdzałem wiele przeglądarek…

Opera mi nie przypadła do gustu … Z fireFoxa czasem korzystam ale jadę na IE. 8)

A prawda jest taka, że IE jest spoko przeglądarką, tylko trza się troche znać na rzeczy… :smiley: 8)

To jak z samochodem…

Wmawić ludziskom, że bez ABS, RDS, PCV, ZHP i innych takich bajerów typu tracking controll nie da się pojeździć samochodem… :smiley:

porównanie IE do FireFoxa to jak porównać FIATA 126p do Porsche 911Turbo

a porównanie IE do Opery to jak porównanie stodoły do Sukiennic :roll:

Oczywiście, umiejętne przeglądanie stron, użytkowanie etc. sprawi, że nie powinniśmy nałapać “syfu” w IE, lecz wiadomo, że przeglądarka ta ustępuje w (prawie) wszystkim produktom z rodziny Mozilli i Opery.

To nie porównywanie! bo tego się nie da porównywać…

A jeżeli ktoś nie skumał sensu mojej wypowiedzi - wyjaśnię nieco inaczej… :wink:

Jak ktoś, kto jedzie na autopilocie, może się chwalić umiejętnościami prowadzenia ?? :smiley:

BTW

  1. IE można szperać bez najmniejszych ograniczeń po najciemniejszych zakamarkach netu i nie łapać żadnego syfu…

  2. FireFox jest dobry, dlatego też go mam 8)