IE8 już jest ! Co sądzicie?

Witam,

dzisiaj dostałem smsa od allegro o testowaniu IE8 blablabla trochę mi się wierzyć nie chciało, że bete dali do pobierania wszystkim użytkownikom. Ale patrzę na microsoft.com i rzeczywiście jest IE8 do pobrania.

Czy to już jest stabilna wersja? Lepsza niż 7 ? Nie śledziłem poczynań Microsoftu więc może ktoś z was będzie wiedział co tam nowego? Czy dalej tak niebezpieczna, wolna przeglądarka czy może bezpieczna i szybka?

Dodane 06.04.2009 (Pn) 9:24

I tak przy okazji. Win 7 też jest? xD Albo kiedy mniej więcej będzie? Bo trzeba kasę zbierać. :smiley:

Witam. Moja opinia jest taka na temat IE 8, jeszcze gorsza niż IE 7 na 8 to się nie da pracować co kawałek się przycina totalna porażka :-x :-x :-x

Czyli jeszcze większy ■■■■ : / Nie warto instalować chyba co?

Zainstaluj sobie firefoxa :slight_smile:

U mnie instalacja 8 spowodowała problemy z sidebarem, jednak dalo sie to latwo naprawic. Na codzien uzywam Chroma i Avanta, IE tylko sporadycznie ale z tego co widze w porownaniu z 7 sporo przyspieszyl, jesli wierzyc tez temu co pisza http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/4934,IE8_najlepiej_wykrywa_z%C5%82o%C5%9Bliwy.aspx jest tez bezpieczniejszy, ale… to dla mnie aqrat mało ważne . Osobiście uważam ze IE jaki by nie byl i tak wiecej jest warty od tech wszystkich shitfoxow, oper i innych tak modnych teraz wynalazqw.

Sporo można się doczytać w komentarzach do IE8

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19 … #komentarz

Co wy macie do tego IE8 apewno jak ktoś nie używa przyda sie poprostu do aktualizacji kompa… wiele programów korzysta z bibliotek IE wiec zawsze lepsze bezpieczeństwo…

a samo działanie IE8 di IE7 czy innych nie jest najgorsze napewno przyspieszyło wczytywanie stron i minimalnie lepiej obsluguje standardy ale i tak sa lipmne ;D

lecz jak mowa IE7 a IE8 to ie8 wygrywa…

Osobiście jestem zadowolony…działa jak burza,bez zastrzeżeń.

Co zapewne nie przekona zagorzałych przeciwników g040.gif

Jak dla mnie ok.

Ja chciałem to używać tylko nie wiem czy działa do tego IE7 Pro2 bo jest ten menedżer haseł lepszy itp. i kilka fajnych funkcji. Tylko mi się nie chce z Firefoxa przepisywać wszystkich haseł bo mam dosyć sporo ;( Gdyby było coś do przenoszenia to już bym na IE jechał. ^^

Wie ktoś jakim programem lub czymś wczytać z firefoxa hasła na Ie 8 ? A może IE7 Pro2 ma taką opcję?

ja tez go uzywam jak dla mnie ok. nie zgodze sie z kims tam powyzej ze jest wolniejszy od shitff…to nie prawda, przynajmniej w moim przyadku shitff 3 muli strasznie, ale to strasznie. w ie8 podobaja mi sie te dodatki od allegro…zaoszczedzaja sporo czasu.

A wie ktoś jak przenieść hasła z Firefox 3 na IE 8 ??

ja mam ie 8 i jest duzo szybsza od 7 az chce sie na niej pracowac

Byłbym ciekaw wypowiedzi osoby, która miała okazje testować dłuższy czas IE7, a teraz przeskoczyła na 8. Osobiście gdy miałem okazje używać IE7 (aktualizacja na XPeku) od razu przeglądarke zablokowałem i schowałem ją do konta. Głównie przez przyzwyczajenie jakiego nauczyłem się przy okazji IE6, które wyklinane, dziurawe, brzydkie, powolne było wyklęte przez wielu.

Myślę, że dla osób korzystających na co dzień z przeglądarek FF/Opery/Chrome/Safari raczej ciężko wypowiadać się na temat zmian jakie nastąpiły między siódemką, a ósemka. Temat bardzo ciekawy, bo i przełom się szykuje - czasy IE6 odeszły do lamusa, a M$ nadrabia stracone zaufanie. No i teraz pojawia się pytanie na ile tych zmian, żeby nadpisywać 7 kolejnym numerkiem?

P.S

Strasznie gruba ta instalka - 16MB jak na przreglądarke to sporo…

co do roznic miedzy 7 i 8 w przegladaniu to mysle ze sa dosc zauwazalne choby z uwagi na te aceleratory i webslicy. Osobiscie rzado korzystalem z 7 wiec tez nie moge powiedziec wiecej, nadal nie moge wyjsc z podiwu szybkosci 8…burza to malo powiedziane to jakis huragan !!

Hmmm… z IE korzystam od samego początku. Nie obchodzi mnie to że ma wiele luk poprostu nie zwracam na to uwagi… W IE 8 podoba mi się to że można z paska adresu usuwać pojedyńcze strony co u mnie jest przydatne gdy popenie literówkę a nie chcę całej listy od razu kasowac… wiele się nie różni wizualnie oczywiście są nowe opcje. Ja nie zrezygnuje tak szybko z IE8. JA osobiscie uważam tą przeglądarke za najlepszą ( :PP nie patrząc na statystyki itp.).

w pełni sie z Tobą zgadzam. Tak się zastanawiam nad tym wyglądem, ale coś mi się wydaje, że jeśli faktycznie nastąpiła by jakaś zmiana, to nie wiem czy przyzwyczailbym sie do niej, wiec chyba lepiej ze czegs takiego nie bylo, nie?

A są jakieś sposoby na przeniesienie haseł z Firefoxa na IE 8 ??

a co to za problem, zeby powpisywac nowe hasła, juz nie rob z siebie takiego “kaleki”, ze nie znasz swoich hasel :slight_smile: mam nadzieje ze Cie to nie urazilo, ale sam tego szuałem i jakos tez ciezko bylo mi znalezc wiec dalem sobie spokoj. A co do przegladarki to wedlug mnie juz niedlugo w rankingach mozemy spodziewac sie zmiany.

Mam około 100haseł jak nie więcej. I ogólnie mam 3hasła, wszędzie stosuje inne więc… :stuck_out_tongue: Trochę roboty będzie. :confused: