Ile najwięcej przejechałeś rowerem?

Ja 60 km z Grudziądza do Chełmna i z powrtotem oraz z Jabłonowa Pomorskiego do Brodnicy (jakieś 40 km).

dziennie przjechałem kiedyś ok. 70 km a MAX speed moje to wynosiło 62Km/h na prostej! :stuck_out_tongue: a z górki to ło! Troche więcej! :stuck_out_tongue: ok. 78km/h ! Ale myslałem że się zabije! :stuck_out_tongue:

Hmm… Najwięcej jednego dnia przejchałem ok 65 kilosów - nudziło mi się… :lol:

Ja 40KM. Do Nowego Targu.

ja gdzies ok 250 km tylko przez 3 dni jechałem z Lubina do gorzowa wlk

moja najwieksza predkosc to - 72 km/h (już nie dało się szybciej bo jechałem na najwiekszych przerzutkach), a ze srednia jeżdze gdzies ponad 30 km/h

Ja z 20… specjalnie to nie lubię długich dystansów :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ponad 80 km składakiem klasy Wigry 3 8)

dokładnie 100 w ciągu 1 dnia

ja na deskorolce 4km :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nie wiem na czym polega ten temat każdy tylko pisze ilość przejechanej drogi. :?

Ale do tematu to przejechałem z 20 km.

Ja jestem fanem rovera i moim pięknym “Magnum Meteore” Przejechałem ponad 80 km z czego powyżej 30 po górzysto-błotnistym terenie.

A poza tym niedaleko mnie jest taka stroma góra (ok z 2 kilosy) na którą się wjeżdża 30 min a zjeżdża 5 :lol: (na niej wyciągnąłem 64mk/h )

110 KM a rekreacyjnie 60 KM

fajny temat :expressionless: pozdro dla krystyny z gazowni

Jednego dnia nie wiem, ale ciągłej jazdy było ponad 42 km. (z Knurowa do Macro w Zabrzu)

Najwięcej przejechałem rowerem jednego dnia ponad 180 km a co do największej prędkości to:

  • na prostej 72 km\h

  • z “górki” ok 8o km\h ale w terenie,

no i niestety nie skończyło się to dla mnie dobrze, bo przy takim nachyleniu “górki” i przy takiej prędkości nie zadziałały hamulce (o czym wcześniej jakoś nie pomyślałem) i spędziłem trochę czasu w szpitalu.

W niedługi czas po tym skończyła się moja przygoda z kolarstwem :stuck_out_tongue:

Mój rekord to jakieś 30 km w ciągu jednego popołudnia - gdyby były niższe temperatury wyjechał bym wczesniej i przejechał większy dystans :slight_smile:

Tak to wyglądało:

TRP 101 km

AVS 24.2 km/h

STP 4h 10 min

MAX 60.1 km/h

Niestety potem był już tylko regres jak chodzi o odległości.

Mój rekord to 70 kilosów na sucho (ostatni raz na rowerze kilka tygodni wcześniej :stuck_out_tongue: )

I na drugi dzień zero zakwasów :shock:

Rekreacyjnie ok. 65 KM w Niemczech. Mają porządne trasy nad Renem :slight_smile:

U mnie było około 80km

wole sobie po górkach pojeździć :slight_smile:

ja to max 75 km