>>>Ile płyt nagra przeciętna nagrywarka?<<&l

InMyOpinion

W@@CEK mam ten sam problem :smiley: ale jak już mówiłem nie stwarza mi problemów :o :slight_smile: :slight_smile:

Ja mam LG 52x32x52x troche już nagrała płytek - ani razu nie nawaliła. Myślę, że “eldżiki” nie są takie złe.

Ja posiadam 52*24*52 i jakoś mi służy. Sam ją parwie zepsułem wgrywjąc firmware, ale na szczęście dała się naprawić. :smiley:

Opinie w temacie są i będą bardzo subiektywne.

Ani LG ani LiteON nie są złe, jak również nie są aż tak dobre by się nimi zachwycać do woli.

Przy zakupie któregoś z napędów trzeba mieć trochę szczęścia :twisted: to wszystko.

Jedni są zachwyceni LG inni LiteOn’em i niech tak zostanie. :wink:

Osobiście polecam LG :smiley: , do LiteOn’ów nie miałem szczęścia :stuck_out_tongue: , ale czy Combo… Wolę oddzielne napędy. :slight_smile:

:okulary:

kumpel ma wypalarke jakieś 5-6lat, Teac 24x i hasa piknie ;)wypaliła coś kolo 1000cd-ków i pewno wypali i drugie tyle :slight_smile:

LG to syf. kiedyś cd rom 52x rozwalił mi 3 płytki. był na gwarancji i jedyne co ona dała to to , że wzięli cdrom do serwisu, potrzymali, oddali i powiedzieli ze jest OK i, że jak jeszcze raz przyniosę do sklepu DOBRY sprzęt to “poniose koszty ekspertyzy”. po czym po paru dniach cdrom znów wysadził płytkę, a ja udałem się do innego sklepu i zakupiłem Lite-On CDRW (48X24X48X) i działa przecudnie - jako cd i jako nagrywarka. polecam LITE ON! !!

A nie przyszło Ci do głowy że mogło być to spowodowane jakością płyt a nie wadą nagrywarki ??

Ja mam zgoła inne doświadczenia z serwisem LG w Polsce. Po awarii elektroniki spowodowanej gwałtownym skokiem napięcia (czyli wina nie leżała po stronie producenta) w ramach gwarancji dostałem całkiem nową nagrywarkę.

Co za badziewie do napędu wkłądałeś :lol:

łoł! ja nie napisałem że to nagrywarka była! to był zwykły CDROM!! :o

Co nie przeczy temu że winą wybuchu płyty w napędzie mogła być zła jakość bądź uszkodzenie mechaniczne płyt.

te nowe napędy LG sa naprawde pierwsza klasa :slight_smile: poczatkowo tez mialem LG52x jednak rozwaliłęm go przez głupote :lol: wyszarpałem cześci na podłoge :stuck_out_tongue: Teraz posiadm dwa nowe napędy LG, wypalare i cdromka, obydwa z czarnymi panelami i jestem zadowolony :slight_smile:

płytka, która wybuchła jako pierwsza to raczej nie badziew, był to Verbatim (a w tamtych czasach za takie dawało się ok 6zł! :smiley: ) a reszta już raczej nie pamiętam ale była na bank jakaś z gazety, chyba Świat Gier Komputerowych :?

ja zas kupiłem nagrywake własnie lg w kwietniu i po 3miesiacach siadla,nic juz nie nagrywala,musialem oddac do naprawy,haha.

Miałeś pecha nic więcej. Wszystko zalezy też od szczęścia, czasami trafisz na felerny egzemplarz. :?

Ja tak samo miałem nagrywarkę LG 16x10x40 i siadła mi przy którym tam nagrywaniu, musiałem ją oddać do serwisu. Miałem taką cichą nadzieję, że wymienią mi ją na nową np. Plextor PX-W5232TA (52x/32x/52x) Premium IDE Box a oni coś z nią zrobili i mi oddali. Ale jak na razie sprawuje się dobrze bez jakiś uwag (pomijając szybkość max 16x :-x ). Nie jestem przekonany co do firmy LG oraz LiteOn !!

no to mnie zaskoczyłeś tą wypowiedzią !!

niestesty ale zadnego pecha nie mialem tak jak napisał lazikar,poprostu stwierdzili ze ja zaoralem narzynare swoim nagrywaniem ,a wiec sam nie wiem ile nagralem tych,plyt,ale spoko narzynare mi przyjeli i oddali naprawiona i do tej pory znowy nagrywam plyty,ale jak dlugo kto wie.

Z nagrywarkami jest jak z faworkami…

Jak staniesz za lada i patrzysz na nie to kazde sa do siebie podobne i nie widzisz czy sa twarde, czy miekkie :slight_smile:

Jezeli o mnie chodzi, to mialem do tej pory 1 nagrywarke - Cudeńko

W zyciu nie zniszczylem na niej ANI JEDNEJ PLYTY!!

Nagrywalem na najwiekszych Gownach Polskiego Rynku, mam tu na mysli plyty o koszcie calkowitym z pudelkiem mniejszym niz 1zl !!

I do tej pory jest pieknie… Ma 3 lata i kolo 400 plytek za soba - tylko na moje potrzeby ! :smiley:

ja mam LG 52x24x52 i podobnie jak Klient"Nagrywalem na najwiekszych Gownach Polskiego Rynku" i nie wiem jak można mieć zastrzeżenia do LG czy LiteOn bo to chyba najlepsze i cieszące się dobrą opinią cd-romy i jak komuś się zepsuło to faktycznie lazikar ma racje że to poprostu pech…