>>>Ile płyt nagra przeciętna nagrywarka?<<&l

Mój znajomy ma tę samą nagrywarkę.

pod warunkiem , że ktoś nie ma pomysłu upychania na 700 Mb 800 lub 900 tak jak niektórzy , których juz spotkalismy na tym forum…heh…he…

Dodam jeszcze, ze NALEZY, wrecz TRZEBA nagrywarke kupic w sklepie !

Ja za swoja dalem 3 lata temu cos ponad 300 zlotych, predkosc wystarczajaca, chcialem BOX’owana kupic ( ale powiedziano mi, ze teraz nie ma niczego BOX’owanego w sklepach - i tutaj niech kazdy kto to czyta napisze, czy jest to faktem, czy durnym wymyslem sprzedawcy, by naciagnac mnie na kupno OEM’a), ale w koncu tak jak to bylo napisane wczesniej dostalem folie mieszczaca naped, plytkę “cd recording software” (roxio, direct CD) i tasmy.

Przestrzegam natomiast przed kupnem czegos okazyjnie !!

I tak jak napisal guliwer upychaja dane na 900, narazajac na bezsensowne uszkodzenia mechaniczne :wink:

POZDRO !!

Zalezy od nagrywary! :slight_smile:

mi sie wydaje, ze zalezy to od firmy, Kupisz G to mniej wypali

No szlag mnie zaraz trafi :evil: Moderatorzy ratujcie :smiley:

Jeszcze w dodatku skopiował sobie awatar rahzela

To zeleży od tego,jakie płytki nagrywasz,i jak,nie sugierowałbym się jeśli np. płytka posiada zapis z prędkością 16x to dawał 16x,innaczej się nagrywa audio,a innaczej dane,jeśli płytka będzie wirowała z dużą prędkością,a będzie żle wyważona,może się zdarzyć awaria,albo problemy z korekcją,lepiej nagrywać z miejszymi prędkościami

Overburning - w samym Nero pisze,że to grozi uszkodzeniem płytki,albo nagrywarki,więc jak ktoś próbuje nagrać 800 mb danych na płytę 650,to nagrywarka może długo nie podziałać

Przecież to jest Rahzel tylko zmienił (widocznie zwrócił się z taką prośbą do admina) swój nick

Zobacz tutaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 473#109473

Zwróć uwagę na post detektywa i asteriska :slight_smile:

No jasne, nawet się temu nie przyglądałem. :x

Ja mam juz nagrane ponad 1000 plyt i nagrywarka jeszcze sie nie psuje :lol:

spostrzegawczy jestes :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

A Ty, odkrywczy ;]

Ja mam nagrywarkę Lite-ON 48x12x48 od czterech lat, i jakby tak policzyć to nagrałem z ponad 2000 płyt i dalej śmiga aż miło :]