Ile razy cie może policja spisać?

chodzi oto że np. jak coś zrobisz i cię spiszą ( imie, nazwisko ,adres, imiona rodziców, data urodzenia) to ile razy mogą spisać bo wiem że po iluś tam razach jest jakaś kara czy coś. Jeśli się ktoś orientuje to prosze o pomoc

Tyle ile razy zaistnieje taka potrzeba

:stuck_out_tongue:

ale są przecież jakieś granice

A i owszem, szczególnie w tolerowaniu wybryków rozwydrzonych nastolatków

u mnie to spisują za zrywanie śliwek z drzewa :shock: granie w nogę na uliczce itp… :x przecież to nie przestępstwo.

A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak prewencja ??

nie, co to ??

:arrow: :google:

na dobrą sprawę fusz musi podać powód interwencji… inaczej można by to podciągnąć pod nękanie…szczególnie gdy sprawdza nam tożsamość “bardzo często” bez wyraźnego powodu… oczywiście jak zapytacie dlaczego to robi to usłyszycie że na podstawie Art 15 ustawy o Policji itp… ale to nie do końca jest tak z tym legitymowaniem…

wydaje ci się :stuck_out_tongue:

dlaczego spisanie przez policje aż tak ci przeszkadza ? masz cos na sumieniu ? :>

jest to normalne że spisują młodych ludzi … tak na wszelki wypadek … przeciesz w pewnym wieku przychodzą do główki niespodziewanie głupie pomysły :stuck_out_tongue:

kary żadnej nie ma za spisanie, mnie dwa lata temu spisali za to że nie szedłem chodnikiem był kompletnie zasypany przez śnieg (boczna uliczka) i się mnie czepili, jeszcze wuz ich stał na drodze i stałem jak tamten na weselu prawie naśrodku drogi aż mnie skończyli spisać a samochody jezdziły. Druga sprawa za każdego spisanego dostają premię (bardzo symboliczna kwota). Im więcej tym lepiej, dlatego tak czasami bez powodu sie czepiają. Bo mają z tego kasę tak samo jak i z mandatami z każdego wlepionego mandatu dostają 20% :!: :!: :!:

Nie rozśmieszaj mnie… nigdy nie dostałem ani złotówki za żaden mandat jaki kiedykolwiek wypisałem… a premie są dla “wybranych” a nie dla ambitnych…

nobo co masz powiedzieć na forum?? nikt się do tego nie przyzna, zresztą jakbym był polocjantem to tez bym to ukrywał :mrgreen: więc jak premie są dla “wybranych” to po co być ambitnym, nie opłaca się :o

nobo co masz powiedzieć na forum?? nikt się do tego nie przyzna, zresztą jakbym był polocjantem to tez bym to ukrywał :mrgreen: więc jak premie są dla “wybranych” to po co być ambitnym, nie opłaca się :o

dobra niech tak będzie 8) a co powiesz o tym jak mnie spisali czy to było nromalne trzymać mnie na środku jezdni (boczna uliczka)?? za nic??

Mnie tam nigdy nie spisali.

W moim mieście spisują tylko takich podejrzanie wyglądających.

Powód ?? , przykład:

Pobiją kogoś, spisany pasuje do rysopisu i był w okolicy (bo przecież policja go widziała) później konfrontacja i …

Przykład z życia (na szczęście nie z mojego :slight_smile: )

dobra niech tak będzie 8) a co powiesz o tym jak mnie spisali czy to było nromalne trzymać mnie na środku jezdni (boczna uliczka)?? za nic??

niech sobie robią co chcą :wink: u mnie to myślą że wszystko im wolno czepiają sie normalnych obywateli a jak widzą jakiegoś podpitego kolesia to go nawet palem nie tkną. Tylko straż miejska u nas godna pochwały robią co do nich należy i zawsze można na nich liczyć oby takich więcej ludzi było :!:

bzdura

prewencja to zapobieganie

zawsze jeśli ktoś Ci robi to na złość, np sąsiad były ormowiec albo ubek :wink: to mozesz zgłosić to do prokuratury o nękanie albo do komendy o powód takiego zachowania z ich strony

A co? Wiesz coś o tym? :stuck_out_tongue: