Ile razy cie może policja spisać?

mnei spisali bo rzucałem kamieniami koło okna :x a tak apropo to jeśli nie ma żadnej kary to mogą mnie np 20 razy spisać i nic mi sie nie stanie

niedziwie się im :stuck_out_tongue:

i teraz gdyby ktoś tam gdzieś wybił szybe to pierwszym podejżanym byś był ty :stuck_out_tongue:

Ale będziesz u nich uchodził jako chuligan itp… ;/

Ale weźcie mi wytłumaczcie co jest złego w jedzeniu śliwek z drzewa ?? :shock: Na dodatek spisali małych dzieciaków :shock: w zieli by się za ćpunów i pijaków,a nie za małe dzieci :evil:

może dbają by małe dzieci nie zostały pijakami i ćpunami kręcącymi się pod nie swoimi śliwkami tylko się uczyły?:stuck_out_tongue:

w lato są wakacje :stuck_out_tongue: i nie trzeba się uczyć :smiley:

niełapiesz ocb …

policja niewlpi żulowi mandatu za picie w miejscu publicznym bo i tak nieściagalne praktycznie to jest :stuck_out_tongue:

ale np jak usiadą normalni ludzie na ławce w parku i grzecznie będą pili piwko (mówie o jednym np chłopak z dziewczyna sobie siądą) to mandacik jak nic :stuck_out_tongue: bo wiadomo że zapłacą …

(z autopsji mówie :stuck_out_tongue: )

no jeśli jest to drzewno rosnace przy ulicy to dużo złego mają w sobie takie śliwki :slight_smile:

pozatym spisali was bo gdyby drzewko było potem połamane to by mieli wiinnych :stuck_out_tongue:

a niewiem czy wiesz niewolno niszczyć zieleni :stuck_out_tongue:

no i ? co to dziecko święte jest ?

jak nabroi to rodzice bedą odpowiadać :stuck_out_tongue:

Drzewko było na terenie mojej szkoły :smiley:

Jason X dostajesz zakaz pisania

Prowokujesz userów do robienia sztucznych (zadym), jezeli masz do kolegi fiesty jakieś żale, to proszę na pw, ponieważ nie trudno zauważyć iż od dłuższego czsu prowokujesz kolegów do zbędnych gadek :evil:

(Koledzy moderatorzy już zwracali ci na to uwagę)

Za dużo szumisz (przemyślisz sposób sojego cwanego zachowania), jak ci przejdzie to zgłoś się do mnie

Zakaz masz do jutra rana (chyba stgarczy ci czasu na ochłonięcie i pewne przemyślenia

mnie kiedyś straż miejska spisała za siedzienie na oparciu ławki. Miejsce do siedzenia było uwalone od błota więc usiadłem tak, żeby nie wyglądać później jak świnia. Ale co go to obchodziło, jeszcze kazał mi wziąć husteczkę i wytrzeć ławkę :roll: Śmieszne.

Zawsze wolą czepiać się młodych za nic, jak idzie napakowany koleś i pluje na chodnik to nawet nie przejdzie mu przez myśl zwrócić mu uwagę, a nawet przejdzie na drugą stronę ulicy…

author_vision:

i co z tego że dużo złego ? więcej “dużych złych” rzeczy dostaje się codziennie do organizmu w czasie zwykłego dnia, niż od paru śliwek; a poza tym zapomniałeś o zaletach śliwek

nie wiem czy wiesz, ale po to są śliwki, aby je jeść; i w żadnym wypadku nie jest to niszczenie zieleni

rada dla ciebie: więcej nonkonformizmu !

no i głupia rzecz, że ludzie dają się policji/straży miejskiej, za coś co nie jest przestępstwem

nikt nie daje mandatów za przestępstwa:P tylko za wykroczenia i to wskazane w rozporządzeniu (różne art. dla różnych formacji mundurowych), co do objadania się śliwkami to nie słyszałem aby ktokolwiek dawał za to mandat, no chyba że delikwent przed konsumpcja ściął sobie drzewko dla wygody:P albo odłamywał gałęzie i niszczył drzewko…

Jeszcze jak chodziłem do Gimnazjum, to za szóstym spisaniem, szkoła byłą powiadamiana pisemkiem. Ale jeżeli załapali Cię na piciu/paleniu/wciąganiu etc. Dostawałeś sprawę w sądzie dla nieletnich, 500 zł grzywny które płacą nikt inny jak rodzice i naganne zachowanie.

Szczerze mówiąc, to teraz o mało co się “czepiają”. Dwa lata temu w wakacje zostałem spisany za to ze po godzinie 23.00 przed Filharmonią w KrK przechodziłem na czerwonym świetle. Tłumaczenie ze mi się spieszyło na nic się zdało :? A że późna pora to inna sprawa.

Teraz to nawet z papierosem się koło nich przechodzi o godzinie 11.00 kiedy to powinno być się w szkole i nawet Ci uwagi nie zwrócą. :?

Boże widzisz, a nie grzmisz!

marcio15 do tego codziennie stawiasz się na komendę i Cię przepytują. :evil: Ludzie słyszycie jakieś głupoty od kolegów i rozsyłacie je później bez sprawdzenia. Zastanów się najpierw czy coś takiego w ogóle ma sens. Kto miałby Cię pilnować, czy rzeczywiście się uczysz, a nie grasz z kolegami w piłkę. Pomyślcie zanim napiszecie takie bzdury. :wink:

mnie spisalała policja w sobote, bo z kolegami skakalismy po dachach,

przyjechali 4 radiowozami ( w tym jedną “suka”) i straż miejska ale nie złapali nas juz na skakaniu po dachach tylko na mostku dalej…

spisali nas pogadali, i mojemu koledze chcieli przydupić pałą ale to wiadome było ze nie zrobi tego…

Ciiiiiii

Może mu rodzice to wmawiają… :wink:

Temat

Ile razy policja może cie spisać?

ODpowiedzi… :smiley:

ludzie spisywanie to jest poprostu legitymowanie ludzi

niebisescy muszą wiedzieć z kim rozmawiają no nie :smiley:

Jak Cię wylegitymuje, to oddaje Ci dokument i wcale nie musi Cie spisywać

no wlasnie wyjasnijmy moze roznice miedzy “spisywaniem” a “wylegitymowaniem”

bo mi wielokrotnie zdarzylo sie zostac zatrzymanym przez patrol policji (zazwyczaj w nocy) i panowie prosili mnie o dokumenty podawali dane przez radio i jak sie okazalo ze nie mam nic na sumieniu oddawali dokumenty zyczac dobrej nocy

Mnie spisali za to że z trzema kolegami rozmawialiśmy sobie na chodniku tak ok. godz. 16:00. Spytałem się jaki jest powód spisywania nas a on powiedział: “Młodzież się grupuje” :slight_smile: Rozśmieszył mnie trochę tym stwierdzeniem.