Ile startuje wam VISTA?

No właśnie jak długo ładuje wam się nowy system operacyjny o którym mówimy na tym forum?

mi startuje o wiele szybciej niż xp.

Proszę o podawanie konkretnych czasów :slight_smile: ile sekund, ile minut :twisted:

ze stoperem około 18 sec

Około 10s szybciej od XPka. Jednym słowem: istna rakieta :smiley:

a ile sec. do zmierzę następnym razem :smiley: :mrgreen:

anduril na takim słabym ramie tak Ci vista chodzi dobrze? na moim kompie będzie chodzić przyzwoicie czy lepiej dać sobie spokój?

Vista sama w sobie chodzi płynnie nawet na 512 ramu ale jak przyjdzie do grania czy nawet pracy na Office 2007 to juz widać lekkie zmiany stabilności… Ja posiadam 2 gb ramu C2D E6600 i czasami czuć lekkie zwolnienie ale tylko czasami:)

KaMiLLOoO mam gorszy sprzęt a VISTA startuje mi szybciej niz u Ciebie u mnie to trwa 14 sekund :slight_smile:

a masz Viste Ultimate ? Weż tez to pod uwage ze mój system jest juz dość długo zainstalowany i posiada wiele programow uruchamiajacych sie ze startym wiec moim zdaniem to bardzo szybko :slight_smile:

Tak mam VISTA ultimate edition :slight_smile: tez mam dużo programów :wink:

e tam 4 sec. to nie jest wielka różnica :slight_smile:

ja liczyłem i mi startuje w 15 sekund:P

Ja liczyłem czas jaki vista jest zdolna do pracy czyli po załadowaniu wszystkiego co możliwe :slight_smile:

Start Visty liczony jest od właczenia kompa, czyli pokazania się ekranu bootowania systemu czyli ten zielony pasek, do momentu pokazania pulpitu, u mnie trwa to żeczywiście szybciej niż w xp , ok .35 sek , nie gadajcie głupot że vista wam na takich kompach startuje 14 sek , bo w to nie uwierze, teraz to popisujecie się wynikami i tyle :stuck_out_tongue:

mi od procedury ładowania systemu do końca zajmuje około 10sec

Zielony pasek okręca się dwa razy a przy XP ok. dziesięciu razy jest różnica i to duża.

Nie kłamie VISTA startuje u mnie 14 sekund z załadowaniem wszystkiego :slight_smile:

Daj sobie spokój. Nie pójdzie ci vista.

A co do moich ramów, no to się zdziw bo Vista śmiga wyśmienicie :wink: ale niedługo szukuje się zmiana pamiątek.

procek: intel cerelon d 2950Mhz

ram: 512MB

mi startuje półtorej minuty

Od pokazania się ekranu startowego do ekranu logowania 50sekund u mnie

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 19:08

Natomiast z wykorzystaniem jej mechanizmu Głębokiego Uśpienia ponowna funkcjonalność zostaje przywrócona po 15 sekundach.