Ile zł za strone www?

Mam pytanie mam zamówienie na stronę dla klubu piłkarskiego i chciałem się dowiedzieć ile mogę za taką stronkę “zawołać”? Strona będzie miała galerie, księgę gości, shoutboxa, itd. dodatkowo mam podczepić forum phpBB By Przemo. Więc ile? :lol:

Mogę podać adres poprzez moje gg innej strony którą robiłem. Prosze wtedy o kontakt.

Jeżeli robisz design i jesteś w tym dobry to z 120zł ,a jeżeli robisz tylko:

to z 20 - 30zł

heh, ostatnio był program na TVN, bodajże Firma się on nazywa o zarabianiu na webmaseteringu, gdzie podali orientacyjny koszt produkcji strony z przedziału 2do5tys złotych dla klientów indywidualnych, 10-50tys dla niewielkich przedsiębiorstw oraz 100tys-1mln dla dużych odbiorców, moim zdaniem “lekko” zawyżyli…

natomiast co do Twojej strony, zależy od jakości jej wykonania, zastosowanych technologi itd. itp.

Moim zdaniem, zależy od zlecenia i wykonania. Czasem przy projektach pracuje spora firma kilkunastu osób.

Co do wyceny, jeżeli wszystkie skrypty strony, grafika będzie własnego autorstwa oraz wszystko bardzo dobrze zrobione to ok. 400zł. Jeżeli tylko dostosowanie to tyle co za fatygę, ze 20 zł + design (zależnie od wykonania) od 20 zł do 200zł.

Zależy od projektu…

tj. np. ilości stron/podstron, stopnia złozoności itd. itp.

…ale najważniejszym kryterium jest chyba czas jaki musisz poświęcić na wykonanie stronki!

Są stronki za które nie weźmiesz więcej niż 100/200 zeta …ale są i takie za które można wyciągnąć kilka czy kilkanaście tysiaków.

po 1 czy wystawiasz fakture vat ? bo w programie “firma” policzyli jak na firme ,a nie osobe prywatna

po 2 czy licencja tych scryptow pozwala na uzytek komercyjny ?

po 3 jakosc

  1. Nie

  2. Tak

  3. Skontaktuj się na gg to podam Ci podobną stronę dla innego klubu którą robiłem.

To podaj linki tutaj bez www jeżeli ktos nie bedzie chciał wchodzic to nie wejdzie :slight_smile:

tak tak jeszcze pesel, adres zamieszkania i tak dalej :stuck_out_tongue: pisz na forum jesli jest dobrej jakosci to czego sie wstydzisz ?

Niech będzie: [**********/url]](%7Boption%7D)

Mam takie pytanie: czy tworząc dla kogo9ś stronę za kasę muszę mieć otwartą działalność gospodarczą? Muszę spisać jakąś umowę, wystawić fakturę? Kiedyś było coś takiego jak umowa o dzieło. Jest to nadal? A jeśli tak to jak wygląda taka umowa i czy muszę od niej odprowadzić podatek?

zlamanego grosza za to bym nie dal :stuck_out_tongue: jakosc okropna :stuck_out_tongue:

Mam jeszcze jedno pytanie pozostawiłem styl ten który mi nie działał i wyszedłem ze strony! A teraz jestem zalogowany i nie mogę wejść do panelu administracyjnego! Nic mi nie pokazuje na dole ekranu! Jaki jest link do panelu? Pilne!

f3n3k popieram Cie w 100% :slight_smile:

jest.

Wzór:

http://www.intnet.pl/umowa1.pdf

pozatym jesli Ci w Twoim projekcie ktory robisz za pieniadze wystepuja problemy to dlaczego mamy Ci pomagac ? jesli sie za to zabierasz powinienes miec wiedze ,a nie jak klient bedzie skladal reklamacje to przylecisz na forum ? mozesz sie tlumaczyc ja chce nowy komputer, ja chce nowe buty i nie mam pieniedzy ja tez wiele chce i tego nie mam, robie zlecenia za pieniadze ,ALE jesli to robie nie oczekuje darmowej pomocy od innych bo co z Ciebie za webmaster ktory ma problem z swoim produktem ?

zaraz ktos napisze ze jesli nie chce mu pomagac to mam nie pomagac… rozumiem jak by to bylo dla Ciebie ,a nie dla innej osoby od ktorej dostajesz za to korzysc materialna

nie patrz na to co masz zrobic tylko ile Ci to zajmie… jak wychodzi +150/dzien to jest sens brac… no chyba ze sie nieco mniej szanujesz/cenisz

(oczywiscie jjezeli wszystko jest autorskie)

Nie przepraszaj, tylko ich używaj.

To jest ostatnie ostrzeżenie

Dalej będzie gorzej

Do autora tego tematu: z tego co piszesz, wynika, że tworzysz z gotowych skryptów (jeżeli to ma coś wspólnego z tworzeniem)… Za porządną kasę (za stronę ok. 2000 zł) to tylko i wyłącznie się bierze wówczas, jak wszystko się wykona samemu… co do ostatniej linijki kodu… I grafiką strona nie przypomina witryn z lat kiedy strony tylko opierały się na HTMLu, lecz wygląd powinien być bardziej futurystyczny…

Good Luck…

P.S. Na razie nie masz co liczyć na dobrą kasę, bo nie robisz tego samodzielnie, ale korzystasz z gotowców…

Cena zależy od tego ile wytargujesz, nie ważna jakość :wink:

A tak na poważnie to nie da się tego tak prosto określić.