Ilość wyświetleń na blogu

Udało się spełnić postulat blogerski, dotyczący publikacji na głównej stronie portalu DP.
Teraz kieruję kolejny, dobrze znany problem do @Docent - ponoć pracujecie nad tym, by w jakiś sposób uwidocznić ilość wyświetleń generowanych przez nasze wpisy.

Od przejścia na nową szatę graficzną/silnik, nam blogerom znikły poza powiadomieniami, statystyki wpisów. I choć namiastkę możliwości dostarczył nam haker rp @djfoxer , to wciąż brakuje nam funkcjonalności - wyświetleń ilości odwiedzin.

Da się coś podziałać w tym temacie? A jeśli tak to prosilibyśmy o aktualizację w tym temacie.
@Docent ?

2 polubienia

Dopisuję się do prośby.

Pozdrawiam

1 polubienie

Temat jest w toku, natomiast nie jest to tylko kwestia techniczna. Czekamy jeszcze m.in. na załatwienie kwestii biznesowo-prawnych.

1 polubienie

Napisałem testowo na blogu komentarz ( Magia światełek i pokręteł, czyli miniwieże lat 90’) i faktycznie teraz to zupełna loteria.
W ogóle się nie ukazał, nie mówiąc już o jakimkolwiek rozsądnym czasie, po którym ukazują się teraz wpisy.
Bezsens.
Komentowanie randomowe nie ma najmniejszego sensu.

Nie widzę Twojego komentarza w ogóle na liście, także komentarzy odrzuconych. Odezwę się do Ciebie na priv, chciałbym to zbadać.

W ogóle nie ma dzisiaj wczorajszych komentarzy - nie tylko mojego, więc coś poszło nie tak.

Już wyjaśniliśmy wszystko - były dwa identyczne wpisy blogowe, autor pierwszy wpis wycofał. Obecny, drugi wpis, został opublikowany wczoraj późnym wieczorem - „zgubione” komentarze zostały pod tym pierwszym, wycofanym wpisem.

zostaną przeniesione i najlepiej z „Czerwoną” notką nad czemu ich nie było?

Niestety nie mamy takich możliwości, najważniejsze że to jednostkowy przypadek i nie błąd moderacji. W przyszłości zgłaszajcie takie problemy - jak widać przy konstruktywnej współpracy można szybko ustalić przyczynę problemu :slight_smile: