Instalacja Systemu Windows Vista

passmark to pewnie program a punkty to ile pinów ma. Szukam tak jak jakiś wyskoczy to kupię a jak nie to z Chin kupię długo idzie ale mam uzywam chwilowo drugiego laptopa to mogę na spokojnie tego zrobić. Masz rację że to już słabej klasy laptop dużo nie ma co w niego inwestowac mi tam wystarczy by z 10% polepszył swe wyniki to już wystarczy może we wrześniu tego podepne pod stereo a kupię jakiegoś używanego asusa z trochę lepszymi parametrami

Witam po długim czasie. Laptop niesamowicie przybrał na prędkości. Procesor kupiłem zamontowałem T9400 i dysk SSD także ramu już nie będę raczej zmieniał no chyba że za niewielkie pieniądze trafię na używaną to mogę kupić.Powiem ,że abgrade warte grzechu 110 zł mnie kosztował 120 SSD i procek. W Dzięki za pomoc sam bym sobie nie dał rady i do usłyszenia do siego razu:kissing_heart:

No i to zadowolony Klient, fajnie, że wszystko pasuje, aczkolwiek chyba 8700 byłaby minimalnie szybsza. Ram juz zostaw, z SSD Ci wystarcza 4 GB, które masz. :wink:

A to ja kupiłem specjalnie T9400 bo myślałem ze ten 8700 będzie wolniejszy mniejsza cyfra mniejsza wydajność:grinning: ale tak czy siak tego 8700 nie było już na sprzedaż a był ten 9400 sprzedawca był super kupilem od niego razem procesor i dysk ssd i pasta gratis zamontowałem i laptop śmiga jak i5​:grinning: Super W Dzięki Marcin 20000 za pomoc bez Ciebie bym sobie nie dał rady a tak poszło lekko szybko i tanio zadowolony jestem i to jak :slight_smile: miłego weekendu życzę przy okazji pozdrawiam Ciebie i całą dobreprogramy.pl jestem z Wami i do ponownego spotkania :kissing_heart: