Instalacja win7: BOOTMRG is compressed

A więc dzień po zainstalowaniu win7 używałem komputera do końca dnia. Może coś zepsułem, bo szukałem tego jak podzielić dysk na 2 partycje i przez przypadek mogłem włączyć defragmentację dysku. Następnego dnia włączam komputer i mam komunikat zaraz po biosie BOOTMRG is compressed i tam jeszcze te ctrl+alt+del. Z tego co się naczytałem na ten temat trzeba odpalić płtykę z systemem i teraz pojawia się problem. Jest tam żeby włączyć płytę trzeba nacisnąć dowolny klawisz. Nacisnąłem każdy możliwy klawisz i nic. Powiem jeszcze, że ta kombinacja klawiszy po tym BOOTMRG… też nie działa. Do biosu wszystko działa normalnie mogę do niego wejść i tam robić co mi się podoba. Ma ktoś może jakiś pomysł?

Chciałbym jeszcze dodać, że jestem tu po raz pierwszy i mogłem nie tu rozpocząć temat, lub niezastosować się do zasad. Szczerze za to przepraszam, ale nie mam dużo czasu na takie rzeczy.

Nie wystarczyło sprawdzić czy już ktoś z podobnym tematem nie witał na forum ?

przypadkiem-skompresowany-plik-bootmgr-nie-startuje-winda-t274223.html

Swoją drogą - polepszyłeś mi humor tekstem

:lol:

Ale sęk w tym, że nawet nie mogę sformatować komputera, ponieważ nie mogę odpalić płyty z systemem. W tamtym temacie nic o tym nie znalazłem.

Aby uruchomić płytę z systemem, trzeba w BIOS-e ustawić bootowanie z napędu CD/DVD ,jako pierwsze. Znajdująca się w napędzie płyta z systemem sama “wystartuje”.

Wszystko tak jest jak napisałeś i jest napisane press any key to run CD/DVD coś podobnego.

Wtedy musisz nacisnąć jakiś klawisz.

… ale nacisnąłem chyba każdy możliwy i nic.

Cześć.A klawiaturę masz sprawną?Sprawdź na innym komputerze.

W biosa mogę wejść normalnie.

Jeśli masz klawiature na USB sprawdź w jakiejś zakładce jest coś takiego jak :“Usb Keyboard” czy coś takiego i daj enabled.

Mam biosa 1984-2008 i tam jedyne co jest z board to: Onboard VGA i jest ustawione Enable If No Ext PEG.

Jak zmieniłem to na Enable to też nie działało.

Dodane 24.10.2011 (Pn) 19:47

Płyta już ruszyła tylko teraz jakie to były komendy.

Dodane 24.10.2011 (Pn) 19:54

Wszystko działa. Temat do zamknięcia.