Internet domowy

Witam, posiadam wolny internet przez TP 5Mb/s. On mi już nie wystarcza i potrzebuję szybszego. Z tego co się orientuje jest tu tylko linia TP niestety. Jakie prędkości są maksymalne na takim łączu? Da się tutaj podłączyć jakiś inny internet? Jak to sprawdzić. Bloki 300m odemnie dostały światłowód ;-(

Możesz się zastanowić nad "radiówką"
Posiadam ów dostęp od 4 lat,mój dostawca majstersztyk spokojnie konkurować może z “największymi”:wink:

Bez szczegółów nikt nie udzieli ci konkretnej inforacji, na początek zajrzyj do tego wątku: Jak sprawdzić jaki internet maksymalnie na moim łączu?

Tutaj tak, a tam już nie. Odpowiedź równie konkretna jak pytanie, podaj swoją lokalizację a może uzyskasz sensowną odpowiedź.

ja mam internet w play i jestem zadowolona z szybkości i jakości działania transferu.

polecam radiówkę 30 Mbp/s bez ograniczeń , ja mam niby darmowy LTE w Plusie !! masakra

Ja mam orange mobilny nielimitowana ilość danych (tak na prawdę 150 GB w domu i 60GB poza) i jestem w mieście wiec mi działa LTE. Jedyny minus to to, że jak była burza ostatnio to cały dzień odcięta byłam :confused: ale to losowa sytuacja w sumie

Chyba wina tego że bez limitu jest po wykorzystaniu pakietu i jak łapiesz 4G, na 3G dają wtedy lejek.