Internet Explorer 7 Beta 2 już jest a w poskiej wersji

interesuje mnie czy będzie Internet explorer 7 w Polskiej wersji i Kiedy

bo narazie mam wersję angielską

roy nie ma i nie będzie wersji beta z polskim interfrejsem.

Musisz poczekać na wersję finalną.

Gdyby było myślę, że widziałbyś newsa na dobreprogramy.pl.

ale 7 jest ciekawa :lol:

No nie wiem czy taka ciekawa. Moim zdaniem to kolejna “kupa” M$ w ładniejszym opakowaniu.

Podobno IE 7 też będzie miał olbrzymie problemy z wyświetlaniem stron. Ludzie z nadzieją czekali na coś lepszego a narazie wszystko wskazuje na to, że dostaniemy nowego ‘skina’ dla IE + panele/taby.

podobno IE7 (chodzi o przeglądarkę, nie użytkownika forum oczywiście więc ie7 nie obraź się) to o wiele gorsza kopia Firefoksa

:x

Podobno, czekali, miało…

Może tak konkrety od osób, które to testują, a nie rozpowszechnianie pogłosek - mój znajomy, ma znajomgo, który mówi, że słyszał od kumpla, że czytał na necie, że jest to kicha :?

Pomijam taki jeden mały driobazg - to jest beta :x

Przenoszę do odpowiedniejszego działu

A po czym ty oceniasz że to kolejna kupa MS ?

To jest wersja beta, nie mozna jej oceniac, co prawda jakis czas temu testowałem tą przeglądarke , i wypadała srednio, po pewnym jednak czasie zostałem dalej przy ff, czasami odpale ie6, ie7 beta 2 ma niestety problemy z wyswietlaniem nawet podstawowych stron typu wss.pl czy gazeta.pl , ale jak mówię to program beta, i nie mzna go oceniac w tej fazie . Wyjdzie wersja finalna pod koniec czerwca to zobaczymy

O ile MS nie przestraszy się nowych wersji firefoxa i opery :mrgreen:

Fakt, trzeba poczekać żeby oceniać - mój błąd. Oczytałem się gdzieś, że nawet jeżeli M$ się ■■■■■, IE7 będzie miał problemy z poprawnym wyświetlaniem stron.

Zachowaj takie opinie dla kolegów z piaskownicy.

A sam na czym pracujesz jak nie na Windzie :roll:

Co do słownictwa m4rciniak to się nawet nie wypowiadam.

Ale powiedz mi fiesta: przecież może pracać na windzie i nie korzystać z IE jako tako do przeglądania stron.

Nie zawsze należy mówić iż wszystko od MS jest be i fe, gdyż to tylko dzięki nim dokonał się taki postęp w dziedzinie informatyki.

A win XP nie jest wcale taki zły. Polecam go wszystkim.

Cygan: a co ma wspólnego Heroes do IE7?

Oczywiście, mi już dawno przestała wystarczać funkcjonalnośc IE i dlatego stosuję nakładkę Maxthona (przy moderowaniu forum praktycznie niezbędne są dodatki).

I cała moja wypowiedź była właśnie w tym kontekście.

Kolega m4rciniak coś gdzieś usłyszał i teraz prawi komunały 8)

To jest, rzecz jasna, prawda.

Trzeba po prostu umieć się z czymś obchodzić a nie psioczyć, że wszystko jest be i fe bo się nie potafi czegoś zrobić. I nie trzeba tu samej wiedzy ale i zwykłej inteligencji.

Tak, usłyszałem ‘coś gdzieś’ i mam prawo uważac, że jest tak a nie inaczej. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że raczej były to wiarygodne materiały.

Ja w rozwój przeglądarki nie wierze. Windows będzie się rozwijał dalej. Przeglądarka moim zdaniem zawsze pozostanie w tyle za innymi. Będzie jedynie (jak to bylo do tej pory) jako_tako wyświetlać strony, zmuszając webmasterów do robienia 2 wersji stron. Jedna pod IE, druga pod inne przeglądarki. Podkreślam, że to tylko moje zdanie. Nie chce komentarzy. Okaże sie później czy miałem racje.

PS. Proszę, nie mieszaj w to windowsa. Przeglądarka a system to dwie różne sprawy. Korzystam z Windowsa, bo wcale nie jest taki zły. Win da sie lubić. Nawet jeśli chciałbym zmienić system - nie mogę. Nie wszystko odpale np. pod Linuxem więc z Windowsem tak szybko się nie rozstaniemy.

Jeszce jedna sprawa oO

Co do słownictwa m4rciniak to się nawet nie wypowiadam

Nie przesadzajmy panowie_delikatni ok? :o

Fakt, może nie dobrałem ‘odpowiednich’ słów ale bez przesady… nie unoście się tak. Brzmi to tak, jak bym ‘rzucał mięsem’ na prawo i lewo.

Z mojej strony koniec ‘dyskusji’. Poczekamy, … zobaczycie :smiley:

Oby uber IE SIEDEM nie okazał się ‘kupą’, o której wspominałem.

A czy ktoś o to pytał ??

Na wszelki wypadek poczytaj regulamin tego forum - przyda Ci się :evil:

czy chodziło ci o słowo User ? :twisted:

Nie, nie chodziło o ‘user’. Chodziło o ‘uber’ wyraz z jęz. niemieckiego … :stuck_out_tongue:

PS. Regulamin czytałem, ale jak już mówiłem - NIE PRZESADZAJMY :< (znow użyje) Panie_delikatny.

Mówiąc w tak ładny sposób o M$, zachowałem się nazdwyczajnie SUPER :twisted:. Nie ukrywajmy, M$ ma usera głęboko w ‘kakaowym oku’.

Naprawę… chciałbym, żeby IE7 był wreszcie Przeglądarka bo … IE6 nie wyświetla poprawnie stron. Przeglądarka jest po to, żeby wyświetlać strony a IE tego nie potrafi. Dlaczego więc jest w ogóle nazywana przeglądarka internetową, skoro nie spełnia podstawowego zadania? żałosne :o

Kolego przestań już uzywać podwórkowego języka

:?