Internet Netia do 100mbit/s czy do 50mbit/s

Witam panowie.

Jak niektórzy z Was słyszeli Netia kupiła Dialoga. A u mnie w kamienicy są kable Dialoga, a więc u mnie internet od nich jest możliwy. W tym tygodniu w końcu rzucam mobilną męczarnie na limity :slight_smile:

Jednakże mam mały problem. Mieszkam w Żaganiu, jest to dosyć dobrze rozwinięte miasto (mamy 3 biedronki, tesco, kauflanda budują…, lidla mamy!). Ostatnio na stronie Netii przeczytałem o czymś takim jak “Foton”, czyli cytuję:

I teraz nie wiem, ponieważ dla mnie bardzo jest podejrzane to, że 50mbit/s kosztuje 65,90msc i 100mbit/s również 65,90msc. Kolejny cytat ze strony Netia jest taki, że:

Również na stronie Netii przy prędkości jest magiczne do , czyli może być 100mbit/s, a nie musi. Chociaż dla mnie może być nawet 300kb/s :wink: Byle bez limitów.

Czy ktoś ma Netie? Czy ktoś ma taką samą prędkość, co ja chcę mieć (50 albo 100)? Dla mnie ważne są wasze opinie. :slight_smile:

(Piszę tutaj, bo znalazłem ten wątek w tym dziale, w razie draki proszę moderacje o poinformowanie mnie gdzie go przenieść, dziękuje :slight_smile: )

Z góry dziękuje, pozdrawiam.

Zobacz, czy techniczne jest możliwość tak szybkiego internetu.

Po co masz płacić jak za 100 Mb/s, jak np. instalacja pozwala maksymalnie na mniejszą ilość?

no a o tym nie pomyślałem… jutro zapytam się konsultanta na stronie może ma dostęp do takich info :slight_smile: