Inwestycja w dolary

Elo.

Zauważyłem że dolar rośnie jak szalony więc mam zamiar kupić dolary i sprzedać je za tydzień lub dwa.

Z racji że mieszkam w Irlandii kupił bym dolary za funty i później tak s powrotem.

Czy to dobry pomysł czy wszystko pomyliłem i tylko stracę.

Z góry dzięki za pomoc.

Ogólnie dobry ale musiał byś zamienić większą sumę żeby odczuć dochód ale jak będzie kolejny krach… to bez problemu policzysz straty :stuck_out_tongue_winking_eye:

zaryzykuje.

Niech nawet zarobie parę funtów to będę happy.

Sytuacje będę non stop kontrolował, a jak zacznie spadać to się pozbędę.

1 dziennie będę chodził do kantoru i sprawdzał :slight_smile:

Ile może spaść jednego dnia?

-Krach na giełdzie Amerkańskiej /z uwagi na utajnienie transakcji/ jest terminowo nieprzewidywalny

:?: :!:

-dla “świętego spokoju” i “pogodnych snów” wstrzymałbym się na Twoim miejscu od jakigokowiek

spekulacyjnego obrotu walutą i innymi papierami wartościowymi…

:!:

-na Mój Nos -to wszystko “śmierdzi”

-“tylko spokój może Nas uratować”… ![-o<

czuli nie kupować ? :frowning:

Nie ukrywam że kasa się przyda do rozbudowy mojego kompa a ostatnio nie ma kasy bo ludzie kupują nie przerabiane psp i nie mogę im przerobić :(, Z kompami coraz rzadziej przychodzą do roboty (wiry, systemy itp ) :frowning:

troszkę się spóźniełeś z tym kupowaniem. według mnie teraz to średnio dobry pomysł bo jednak może przynieśc straty.

interesuje się kursem walutowym ze względu na codzienne zakupy w tej walucie, mam tu na myśli kurs euro i dolara, dziś znowu tragedia, a na jutro przewidziany jest podobna tendencja, już jutro najprawdopodobniej przyjdzie nam zapłacić za 1 euro ponad 4,60 (!) (dane z godz. 15:40), specjaliści przewidują nawet 5 zł za 1 euro w najbliższym czasie.

Nie pamiętam kiedy to dolar był aż tak mocny w stosunku do euro, dobre kilkanaście miesięcy, jeszcze niedawno 3-4 miesiące płaciliśmy za 1 dolara, nawet 2,02 zł, nastroje na rynku naprawdę nie najlepsze, a wszystko wskazuje że spadek wartości kursu złotego może być w kolejnych dniach kontynuowany.

Zapytaj się może kogoś kto się na tym zna…

Ja ze swojej strony to jak bym zainwestował w $ to na przełomie grudnia/stycznia a jeżeli chcesz zarobić naprawdę dużo pieniędzy to zainwestuj jakieś 20-30tyś funtów tylko wtedy to się opłaca, a i jeżeli dolar spada to nie pozbywaj się “jednostek walutowych” tylko je nabywaj , bo pozbycie się w przypadku spadku to najgorsza rzecz jaką można zrobić (tracisz to co włożyłeś i to co możesz zarobić), zarobisz i tak na odbiciu po wzmocnieniu się dolara (a kiedy, tego nikt nie wie).

Danielson ,

!Spekulacje!

pamiętasz jak pewien specjalista przed samym krachem na giełdzie w USA powiedział żeby kupować akcje bo teraz wszystko poszybuje w górę, i co? ludzie stracili miliardy dolarów a nieraz życie.

Pozdrawiam Łukasz

p.s. to nie jest wiążąca informacja dla użytkownika jak powinien postąpić, jeżeli chce zasięgnąć pomocy niech zgłosi się do specjalisty w danej dziedzinie.

  • Ta, tyle, że w takiej sytuacji oni rozkładają ręce, bo nie wiedzą co będzie :smiley: . To se możemy do specjalistów chodzić.

30k ?

Ja mam 10 funtów na składzie :slight_smile:

  • To Ci się chyba nie zabardzo opłaca, ale z drugiej strony jak dolar spadnie mało stracisz :twisted:

bym skombinował z 30 funtów to może z 5 bym sobie dorobił, potem te 45, 50 itp :slight_smile:

Taa a potem stracił 20 :stuck_out_tongue: Może najpierw pograj w jakąś gierke symulująca giełdę.

jakieś propozycje?

Zgadza się, rozkładają ręce, ale też mogą mu wytłumaczyć co i jak powinien robić żeby nie umoczyć wszystkich pieniędzy (a jest trochę sposobów).

co do 20 funtów to daj sobie spokój, ja myślałem że masz trochę więcej pieniędzy… na takiej kasie to nic nie zarobisz, a tylko stracisz…

Spekulacje spekulacjami, ale widzę co się dzieje bo sam się trochę interesuje tym, tylko dziś euro +3.54% przebijając poziom 4,65 zł (dolar 2.38%, ponad 3,6 zł) powiedz mi kiedy euro było tak wysokie w stosunku do naszej złotowki i w takim tempie?

Chcialbym aby byly to spekulacje…

Wiesz doskonale że za 5 minut może dolar zacząć spadać tak samo jak funt czy jen… ale może też polecieć w górę tu nic teraz nie da się “wyczuć”, no chyba żeby kolega zaczął bawić się w umowy (spekulacje wahaniami kursu walut na rynku światowym) ale to już inna bajka i inna kasa ;-D

gdybym miał 50 to niech zarobie 55 na tydzień, już mam podwójne kieszonkowe :slight_smile:

Marzenie ściętej głowy, gdyby to było takie proste to każdy by miał podwójną pensję :stuck_out_tongue:

  • To jest niemożliwe aby w tydzień czasu zarobić ponad 100% O_O". Za tydzień dolar musiałby kosztować 7zł :x . Gdyby tak było to cały świat rzuciłby swoją robotę i cokolwiek i tak inwestował :shock: .
  • Tak, odpuścić sobię na razie takie inwestycje. =P~