Jak całkowicie wyłączyć Windows Defender?

Próbowałem dosłownie wszystkiego Rejestru, Gpedit ,Ręcznego wyłączania… Mimo to że pisze że jest wyłączony proces nadal jest i monitoruje system
Windows 10 Home
Prosze o pomoc

W windows 7 trzeba było wyłączyć usługę, potem odznaczyć składnik systemu. Tyle. Po restarcie mam spokój… dziewiąty rok.
W dziesiątce nie powinno być inaczej.

wytłumaczysz dokładniej?

bo nie do końca rozumiem


Zakładka Home.

nie pomogło proces dalej widnieje

Problem w tym że nie chce żadnego antywirusa tym bardziej defendera a tego czegoś się wyłączyć nie da
Ponoć jest opcja jeszcze z usunięciem plików ale jest blokada zabezpieczeń.

Czytaj temat. Tam jest link do rozwiązania z innej strony - sposób na całkowite wyłączenie w rejestrze.

zrobiłem to już wcześniej i rzeczywiście figuruje jako wyłączony ale proces nadal jest

Mialem to samo na win 10 . Stracilem na to wiele godzin,rejestr gpedit,uslugi.jestem obcykany w windowsach,a mimo to nie udalo mi sie tego wylaczyc.

Ja na Windows 10 pro, wszedłem sobie w ustawienia defendera, wyłączyłem ochronę, potem serwis powiadomień defendera wyłączyłem w startup i tyle.
Być może jest, być może sobie tam pracuje, ale nigdy się nie odzywa.
Nie wiem co u niego.

Przetłumacz sobie stronkę i sprawdzaj, co jeszcze możesz ustawić.


Zastanawiam się, czy w autoruns (uruchomionym jako admin) poskutkuje odznaczenie tego?

Wybacz ale skoro nie wiesz jak wyłączyć Defendera to nie jesteś na tyle świadomym użytkownikiem aby nie korzystać z antywirusa…

Poza tym to pomaga a nie szkodzi więc co ci przeszkadza?

1 polubienie
1 polubienie

Wiekszej byzydury dawno nie czytalem.to nie jest ten sam windows defender co w win 7,niektorzy nie potrafia tego zrozumiec jak widac. Nie da sie go normalnie wylaczyc.

Gdzie tu widzisz bzdurę?
Oczywiście że nie ten sam, w Win10 działa w Win7 nie działał (nie wiem jak obecnie bo dawno się pozbyłem tego gniota)

“ale skoro nie wiesz jak wylaczyc Wd” nie da sie go prosto wylaczyc w win 10 ,widac ze nigdy nie probowales,bo bys to wiedzial.

Widzisz, jesteś kolejnym nieświadomym który grzebać nie powinien bo tylko sobie zaszkodzi.

nvm