Jak całkowicie wyłączyć Windows Defender?

W windows 7 trzeba było wyłączyć usługę, potem odznaczyć składnik systemu. Tyle. Po restarcie mam spokój… dziewiąty rok.
W dziesiątce nie powinno być inaczej.

wytłumaczysz dokładniej?

bo nie do końca rozumiem


Zakładka Home.

nie pomogło proces dalej widnieje

Problem w tym że nie chce żadnego antywirusa tym bardziej defendera a tego czegoś się wyłączyć nie da
Ponoć jest opcja jeszcze z usunięciem plików ale jest blokada zabezpieczeń.

Czytaj temat. Tam jest link do rozwiązania z innej strony - sposób na całkowite wyłączenie w rejestrze.

zrobiłem to już wcześniej i rzeczywiście figuruje jako wyłączony ale proces nadal jest

Mialem to samo na win 10 . Stracilem na to wiele godzin,rejestr gpedit,uslugi.jestem obcykany w windowsach,a mimo to nie udalo mi sie tego wylaczyc.

Ja na Windows 10 pro, wszedłem sobie w ustawienia defendera, wyłączyłem ochronę, potem serwis powiadomień defendera wyłączyłem w startup i tyle.
Być może jest, być może sobie tam pracuje, ale nigdy się nie odzywa.
Nie wiem co u niego.

Przetłumacz sobie stronkę i sprawdzaj, co jeszcze możesz ustawić.


Zastanawiam się, czy w autoruns (uruchomionym jako admin) poskutkuje odznaczenie tego?

Wybacz ale skoro nie wiesz jak wyłączyć Defendera to nie jesteś na tyle świadomym użytkownikiem aby nie korzystać z antywirusa…

Poza tym to pomaga a nie szkodzi więc co ci przeszkadza?

1 polubienie
1 polubienie

Wiekszej byzydury dawno nie czytalem.to nie jest ten sam windows defender co w win 7,niektorzy nie potrafia tego zrozumiec jak widac. Nie da sie go normalnie wylaczyc.

Gdzie tu widzisz bzdurę?
Oczywiście że nie ten sam, w Win10 działa w Win7 nie działał (nie wiem jak obecnie bo dawno się pozbyłem tego gniota)

“ale skoro nie wiesz jak wylaczyc Wd” nie da sie go prosto wylaczyc w win 10 ,widac ze nigdy nie probowales,bo bys to wiedzial.

Widzisz, jesteś kolejnym nieświadomym który grzebać nie powinien bo tylko sobie zaszkodzi.

nvm

Nie raz pewnie dziadka zawalidrogę za kierownicą, gubiącego się kompletnie w ruchu miejskim, on ma prawko od 70 lat…