Jak korzystać z PW i czatu?

Witam!
image
Jak z tego czatu korzystać? Klikam na „Dodaj osobę” i nie mogę pisać…

Druga sprawa: Jak mogę napisać PW do np. @jajecpl lub @Domker ? Nigdy z tych funkcji na forum DP nie korzystałem, więc nie wiem. Na innych forach oczywiście, ale tu jeszcze nie.

Ten pop-up jest uszkodzony od kwietnia-sierpnia 2021 i lipa z naprawą u źródła lub co aktualizację rękami docenta.

Najlepiej klikać w kopertę i „pokaż więcej”.

Tam jest działający przycisk do tworzenia PW z pomocą formularza jak do tworzenia wątków.

https://forum.dobreprogramy.pl/my/messages

Jak coś są z 2 metody na blokowanie PW:

• całkowita dezaktywacja (tylko moderacja może pisać)
  • blokowanie po przez wskazanie wąskiego grona jakie może pisać (moderator dalej może do nas pisać)

Jak jajec lub domoker którąś używa to nie napiszesz.

Co do dawnego czatu z ikony megafonu :loudspeaker: :mega: to też jest zepsuty (generował spam powiadomień o każdej aktywności każdego użytkownika na forum - jak ktoś miał wątek do udostępniania np. filmów 18+ to można było cisnąć bekę kto z kim się niby wymieniał).
Z niego został wątek dość mocno zakopany: Społeczność - #31615 przez Bradlee (ledwie 32 tysiące odpowiedzi).

:open_mouth: Fajnie by to działało, ale WP coś znów skopało. Najlepiej, jakby @Krogulec (?) odkupił DP od WP i by wróciły stare czasy… No ale co? Kasa…

Najpewniej winni ci co chcieli aktualizacji silnika forum zamiast latać znalezione luki 0-day by się IOD/UODO nie mógł przyczepić.