Jak mam usunac konto na pobieraczek.pl?

tylko na poczte wysyłaja choc nie powinni tego robic ale…ja sam ostatnio sie zalogowałem i wątpie aby komuś się chciało czytać przy rejestracji na jakiejs stronie regulamin rejestracji…po miesiącu przyszlo mi zawiadomienie do wpłaty.Nie ma się czym przejmować poprostu trzeba ignorować takie maile od nich :slight_smile:

Tylko pamiętajmy że teraz sprawa w sądzie może potoczyć się zaocznie (bez naszej wiedzy). Po drugie po co zakładaliście tam konta, przecież pisze jak wół że usługa jest płatna.

@ womperm

Pisze, ale kto ma czas i chęć czytać 10-stronicowy regulamin napisany językiem prawniczym. Znam 2 osoby, które wpadły w pobieraczku i też zapłaciły. A takich osób jest wiele. Teraz muszą płacić za swoją nieostrożność. Ale (jak mówi stare chińskie przysłowie) mądry Polak po szkodzie.

Zresztą lepiej korzystać z zaufanych serwisów, typu Rapidshare, MediaFire, MegaUpload, czy nawet Chomik.

Myslalam, ze dali mi juz spokoj przez dlugi czas nie wysylali nic a dzisiaj dostalam meila “Przedsądowe wezwanie do zapłaty za usługę Pobieraczek5” cholerka troche to groznie brzmi :stuck_out_tongue: ten list tez jest tak dziwnie napisany, ze bedzie windykator i wgl… I mam tylko 3 dni na splate tego heh… Nie wiem co teraz.

Trzeba być ciężkim frajerem, żeby im płacić. :smiley: Do tego kto podaje prawdziwe dane przy rejestracji na jakimś po…czku?

Mniej więcej połowa ludzi. Mój kolega podał standardowe fałszywe dane - Jan Kowalski, ul. Zamkowa 123, itp. Mimo tego zapłacił 100 zł tym “kradziejom”. Straszyli go policją, sądem i wpisem do rejestru dłużników. Potem pokazałem mu reportaż z Ekspresu Reporterów na temat oszustw tego serwisu. Pożałował tego, że im zapłacił.

Poza tym jaki ma sens tworzenie prywatnego, płatnego serwisu, kiedy jest wiele międzynarodowych i darmowych stron typu Megaupload czy Rapidshare??

hej to ciebie przyszedl ten list ? i co ? przyszlo potem wezwanie do sądu? odpisz szybko

Dodane 25.07.2010 (N) 22:28

mam to zignorowac na pobieraczku? wyslij wiadomosc . prosze.

Dodane 25.07.2010 (N) 22:31

tez dostalam to powiadomienie.prosze pomozcie. kto dostal ten mail z powiadomieniem niech pisze na pimbolka@buziaczek.pl albo gg 13013667 . mam sie bac? przychodzi potem naprawde wezwanie z sąsu ?!

Dodane 25.07.2010 (N) 22:34

czyli nie placic im? mam to *****?

@ magda_1995

Nie, jak pisałem, e-mail przyszedł do kolegi. On ze strachu zapłacił, ale ja bym tego nie zrobił. Poza tym wyraźnie dałem do zrozumienia, że korzystam z innych serwisów.

Zresztą oglądnij sobie sama - Ekspres Reporterów - część 1 i Ekspres Reporterów - część 2. Tam znajdziesz wszystkie informacje.

Ja dostaje te durne listy, ze mam za to zapłacić ale nie place. W nosie to mam… Czytałam tez na innych forach, ze oni tylko tak straszą i szukają naiwnych do zapłaty. :slight_smile:

dobrze robisz :slight_smile:

I właśnie o to chodzi. Pobieraczek szantażuje dane osoby, wymuszając od nich pieniądze. Najlepszym środkiem perswazji jest strach i psychika ludzka. Ktoś wymyślił, że będzie brać grubą kasę za byle co i my mamy się do tego dostosować? Jeszcze czego?

Ludzie powszechni wsi i miast - łączcie się i nie płaćcie Pobieraczkowi!

Wracając - nie jestem pewien jak rozwiązać umowę z tym serwisem. W regulaminie pisało, że 10 pierwszych dni jest darmowych, a potem naliczane są kwoty na rok z góry. W ciągu tych 10 dni trzeba było wysłać maila z prośbą o rozwiązanie umowy. Ale co zrobić po tym okresie - na to pytanie trzeba znaleźć odpowiedź.

Jednak nie zostawiajmy tej sprawy w myśl “to nie mój problem”. To może się zdarzyć każdemu z nas. Jesteśmy tylko ludźmi i musimy sobie pomagać! W najbliższym czasie dokładnie przeczytam ten regulamin, ale nic nie obiecuję.

siema, mam taki sam problem jak wy :frowning: otóż poprosilem pobieraczek.pl o usuniecie konta a oni na to:

"W chwili obecnej jedynym polubownym sposobem załatwienia sprawy będzie

uiszczenie należności do dnia 10 lipca 2010r. Po tej dacie Pana sprawa

zostanie przekazana obsługującej nas kancelarii prawnej, która

rozpocznie postępowanie sądowe."

i mam pytanie czy w takiej sytuacji to nie jest w jakims stopniu szantaż lub wymuszenie??. No dobra ok maja moje dane itp wiec moga nawet po tej dacie podać mnie do sadu ale nie usuwając konta naciągają mnie na kolejne koszta;/ wiec to WYMUSZENIE ![-o<

Według mnie to rzeczywiście wymuszenie. Masz im zapłacić po to, żebyś trafił do sądu - tak to rozumiem. Powtarzam - nie dajcie się Pobieraczkowi!

Koledzy, pobieraczek.pl to bardzo sprytna i nie zgodna z prawem strona ja jak się tam zarejestrowałem to ani grama prawdziwych danych nie podałem, wszystko zmyślone, miasto - Kocingrad, ulica - zasrańców 1abc a e-mail założyłem na potrzebę rejestracji IP też mam zmienne więc /cenzura/ mi zrobią a jeśli mnie przez IP namierzą to takie coś mogą tylko tajne służby więc ja ich pozwę za nielegalne namierzanie :slight_smile: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :smiley: :smiley: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :smiley: :smiley:

Dodane 02.08.2010 (Pn) 9:15

po prostu przechytrzcie tą stronę a i ja też anie kilobajta nie pobrałem

Dodane 02.08.2010 (Pn) 9:17

Szanowny Panie Pajda,

Dnia 14.07.2010 z komputera o adresie IP 83.28.64.56 zamówił Pan na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarł Pan z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Panu niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty spowoduje poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Panu stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z ustawowymi odsetkami za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:

  • przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,

  • przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,

  • postępowanie sądowe,

  • komornicza egzekucja należności,

  • Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

W związku z tym wzywamy Pana do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

  1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZ … 8HRUHYK9EZ

Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

  1. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:

Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.

Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150

Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - gothicmama@interia.pl

Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?e … rkdD8LDYpp

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,

Zespół Pobieraczek.pl

przyszła mi taka wiadomość :slight_smile: :slight_smile: Na samym początku pisze szanowny panie pajda, Podałem imię Bartek Pajda - pobieraczek nie weryfikuje w bazach ludności :slight_smile: :slight_smile: : :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :o :o :o :o :o

mnie tezoszukali zaplaciłam i odrazu maila wysłałam o usunięcie konta …ciekawe czy usuną wiecie cos na ten temat???

  1. Jak ktoś w ogóle myśli o ściąganiu z Pobieraczka, to jest jeleń.

  2. Szef Pobieraczka też nim jest. XD

  3. Lepiej zmień kolor, bo zwabisz jeszcze jakiegoś moda i poczujesz, co to jest kara boska…

@dawciofaust, nie bądz taki do przodu. Każdy komputer da się zindyfikować po adresie IP. I usuń te emotikony bo trochę ich nazbierałeś :wink:

PROSZEO POMOC!

Ja podałam swoje prawdziwe dane tylko wiek nie.! Podałam że mam 18lat, a mam 16!

Dziś wpłaciłam tą stówe bo straszyli mnie sądem i nie wiem co dalej robić. !!

błagam pomóżcie.

Dodane 07.08.2010 (So) 12:13

Czy oni mogą mnie podać do sądu?

Najgorsze że ja dziś wysłałam pieniądze.

Co zrobić i do kogo napisać aby usunięto mi konto na pobieraczku ?

Trzeba było kasy nie wysyłać, a konta Ci nie usuną, bo to oszuści.