Jak odchudzić dysk C

Z tego co słyszałem, to przy 4gb można spokojnie wyłączyć plik pamięci wirtualnej…

Piotr92 , pamięć wirtualna to jest coś innego-to fizyczny ram+plik wymiany,a pamięć fizyczna+plik stronicowania= plik wymiany. Nie bardzo można wyłączyć, większość programów jak i sam windows sporo korzysta z pliku stronicowania,wyłączenie go może spowodować problemy.

Ściągnij Ccleaner’a i HDcleaner’a. Będziesz musiał troche poczekać ale efekt powinien być

Ccleanera używam na co dzień. A ten HDCleaner jest bezpieczny? Nie usunie mi zawartości ważnych danych z dysku tak jak Odkurzacz?

Zerknąłem na opis tego HDCleanera i nie polecam. Podobno może skasować nawet MBR dysku!

no właśnie też mi jakoś w ogóle nie znany ten programik. Odkurzacz pamiętam, że chciał mi wyczyścić całą partycję recovery, więc z takimi programami trzeba uważać. Ale myślę, że temat jest już wyczerpany. Teraz mam inny system i nie zajmuje mi tyle miejsca co Vista. Dysk nie puchnie.

ale problem już się rozwiązał. Zorientowałam się, że tyle miejsca zajmowały mi śmieci po oprogramowaniu, które zainstalowało się z wersją OEM. Z płytki czysty system tyle nie zajmuje jednak.