Jak odinstalować windows 8?

zainstalowałem Windows 8 ale mam go dosyć i nie wiem jak wrócić do Windows 7.

Ze strony Microsoftu:

Czyli będziesz musiał na nowo zainstalować Windows 7.

A co, jeśli będzie on zainstalowany na innej partycji, a podczas boot-owania będzie menu wyboru systemów?

jak na innej partycji to wystarczy sformatować tą partycję, a z pliku rozruchu wyrzucić ścieżkę wyboru dla Win8

Jak zainstalowałeś na innej partycji to prosta czynność:

Ściągnij i zainstaluj Easy BCD, skasuj z listy wyboru wpis Windows 8 CP.

moj komputer - prawoklik - zarzadzaj - zarzadzanie dyskami -> skasuj/sformatuj partycje, na ktorej masz ósemke.

Voila.

witam.

mam ten sam problem - nigdzie nie widziałem opcji wyboru partycji, myslałem że ten krok bedzie dopiero przedemna, a tu nagle windows 8 zainstalowany ;/

mogłby ktoś powiedzieć jak przywrócić windows 7 tak, by zawierał dane, które teraz sa w katalogu windows.old? czy jedynym wyjściem jest instalacja na nowo i potem kopiowanie danych z katalogu windows.old?

z góry wielkie dzieki za pomoc!

(i przepraszam za brak polskich znaków wcześniej, ale piszę z windowsa 8 i tutaj mam tylko język angielski)

pitern , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem postu do śmietnika.

Areh geniuszu na Windows 8 nie ma polskich znakow -.- To wiecie jak przywrocic starego windowsa?

byłem w serwisie i niestety musiałem wyczyścić dysk i na nowo zainstalować Windows 7.Takiego badziewia jak Windows 8 jeszcze nie widziałem.Nie radzę nikomu ryzykować.

Ja teraz bede instalowal XP oby mi sie nie usunely pliki bo kogos zabije -.-

Jak to nie ma ? A nie masz wyboru układu klawiatury przy instalacji i w systemie ?

kl279 , geniuszu, to je sobie ustaw, wyedytuj swoje posty i popraw co trzeba.

@Areh

W Windows 8 Consumer Preview nie ma polskich znakow, poniewaz nie ma polskiej wersji systemu. Teraz pisze z Windows 8 i nie sadze, ze post powinien byc traktowany nagannie za wersje systemu, ktora chcialem wyprobowac.

Jeżeli faktycznie tak jest, to przepraszam za zamieszanie.

Hej ludzie używałem Windows 8 i miałem polskie znaki ! i polski układ klawiatury - polski programisty.

Mimo iż piszę teraz z 7 to posiadam zainstalowaną 8-kę i jest polski układ klawiatury podczas instalacji się wybiera. Tak jak jest to w 7.

System jak na betę działa bardzooo stabilnie, system mi się podoba. Jednak z układu kafelek wgl nie korzystam.

Btw. tym co zainstalowali na 7 pobrali pewnie launcher który sprawdzał aplikacje wymagane do reinstalacji (instalacja systemu jako aktualizacja). A nie pobrali samego obrazu iso

Jak nie ma Polskich znaków, żart, proponuję spojrzeć na proces instalacji tu: http://www.komputerswiat.pl/poradniki/p … kroku.aspx pierwszy zrzut, skoro jest "Polski Programisty " to są polskie znaki, język interfejsu nie ma znaczenia…

System Windows 8 Consumer Preview jest dostępny w języku angielskim, chińskim (uproszczonym), francuskim, niemieckim i japońskim. Instalator systemu Windows 8 Consumer Preview automatycznie wykryje aktualne ustawienie języka. Jeżeli nie jest wybrany jeden z dostępnych języków, można wybrać ten, w którym chcesz pobrać system.

Uwaga

Jeżeli zainstalujesz system Windows 8 Consumer Preview w innym języku niż aktualnie ustawiony na komputerze, nie będzie możliwe zachowanie programów ani ustawień.

Cytat z pcworld.

Czyli , jeżeli korzystamy z instalatora to jest możliwy wybór języka,a jeśli instalujemy sami to nie wiadomo.

Ale mieszacie - wracam do poprzedniej prośby - zmiana układu klawiatury na PL i poprawienie postów, albo przynajmniej pisanie kolejnych postów z polskimi znakami.

Areh , zostaw lepiej bo może się okazać ,że co poniektórzy nie maja ,albo nie opcji zmiany po instalacji :smiley: . Swoją drogą niezły obraz Next > Next > Next :lol: