Jak odzyskać klucz licencyjny Windows Vista

Na screenie widać że jest service pack 1, dlatego pytam czy instalować 1 i 2 czy tylko 2.

Cześć

Nie zwróciłem uwagi na zdjęcie. Tak więc jeżeli masz już Service Pack 1 to instaluj tylko Service Pack 2.

Dzięki wszystko zainstalowane lecz mam wrażenie że laptop wolniej chodzi niż przed instalacją systemu…

Cześć

Więc:

  • [*:1lxgo8b5]Uporządkuj autostart,

Wszystko zostało już zrobione i nadal to samo, nawet długo uruchamia się :frowning:

Załóż osobny temat. Ten miał dotyczyć odzyskania klucza licencyjnego i to się już udało.

Chyba nie ma sensu zakładać kolejnego tematu, wygląda na to że będzie to wina dysku.

Mam jeszcze takie pytanie skoro już mam zainstalowany system to czy mogę jakoś odzyskać klucz który był na naklejce?

Cześć

Jeżeli uda ci się go odczytać z naklejki to tak. W przeciwnym razie nie ma szans na odzyskanie klucza z naklejki (nie wiem czy nawet kontakt z MS w tej sprawie coś by pomógł i czy wydają oni duplikat naklejki COA).

Pisałem już wcześniej że klucz który masz obecnie w systemie to tzw. klucz OEMowy producenta i nie jest on tym samym który miałeś na naklejce.

Z naklejki niestety ale nie da się odzyskać :-(, czyli nie ma żadnej możliwości?

No i czy mogę usunąć wszystkie pliki te które są pod folderem “Windows”:

2540363700_1359546601_thumb.jpg

Cześć

Aha, a co do tych plików to czy mogę je usunąć?

Cześć

Jak dla mnie, zostaw je w spokoju, zajmują przecież niewiele miejsa.

A jak już bardzo chesz to sprawdź do czego odnoszą się pliki txt i zadecyduj sam czy je zostawić czy usunąć. Resztę zostaw.

Ok dzięki zostawię je w spokoju :slight_smile:

sebaele ,

Z tego co wiem, to teraz MS nie wydaje już duplikatów naklejek. Klucz pod laptopem się starł, zadzwoniłem do MS i dostałem odpowiedź, że oni nie mogą nic z tym zrobić. Poradzili tylko, żeby w razie potrzeby instalować system z recovery, bo proces ten nie wymaga klucza lub wydobyć klucz z systemu za pomocą programu.

No ale klucz wydobyty z systemu jest inny niż był na naklejce wiem bo sprawdzałem po zainstalowaniu systemu :-(.

Mam jeszcze takie pytanie jak przywrócić ustawienia domyślę w biosie? Laptop to Asus X71V.

Znajdź opcję Load to default lub Load optimal default.

sebaele ,

I tak powinno być. Klucz na nalepce jest inny niż ten, który służy do aktywacji Windowsa. :wink:

Który nie pasuje…

Dodane 30.01.2013 (Śr) 16:04

falcon89 nie ma nic takiego co napisałeś jest tylko:

Load User Defaults

Load Manufacture Defaults

Cześć

Wybierz opcję: