Jak odzyskać 'moje dokumenty'?

Folder ‘moje dokumenty’ przeniosłam z dysku C na dysk D. mając zaistalowany system na dysku C zrobilam format i zainstalowałam nowego widnowsa…

ale kiedy po instalacji próbuje uruchomić folder ‘moje dokumenty’ z dysku D wyswietla sie błąd ‘D:\Moje dokumenty nie jest dostępny. Odmowa dostępu’.

Czy jest możliwe odzyskanie tego ? ; / w tym folderze miałam ważne rzeczy… Proszę o pomoc.

Ps. Mój system to Windows XP Service Pack 3

Problem omawiany dziesiątki razy. Wystarczy poszukać…

post2557753.html#p2557753

A ten folder masz dalej na dysku D ? Czy przeniosłaś spowrotem na C ?

problem-katalogiem-moje-dokumenty-t376702.html

mam dalej na D … ale mam też drugi folder ‘moje dokumenty’ na C, który utowrzył się automatycznie po instalacji windowsa

Dodane 12.06.2010 (So) 16:46

Dzięki :wink: to, co jest napisane poniżej pomogło :wink:

Witam.Mam podobny problem.A mianowicie wczoraj chcialam przeniesc z jednego komputera pliki mialam to na dysku D (zdjecia dokumenty piosenki) na drugi komputer za pomoca pendrive.Najpierw przenioslam troche i byolo wszystko ok dziala super.lecz gdy zgralam reszte to odrzucilo mi pendrive i nigdzie nie ma tych plikow. probowalam kilka razy podlaczac pendrive do obydwoch komputerow ale na darmo.sciagnelam ten program: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … yFiles+2.7 i nastapil nastepny problem. a mianowicie dane odzyskane lecz piosenki sa strasznie pomieszane jedne sie chyba wymazaly bo jak zalaczam w winampie to dlugosc mam 0:00 a inne sa strasznie pomieszane jakby kilka piosenek w jednej.zdjec sie nei da otworzyc gdyz pisze podglad niedostepny.Nie wiem co robic.Prosze o pomoc.