Jak sie bronić

mateo tylko nie daj się wciągnąć w jakieś sterudy czy inne świństwa :x

kumpel brał i lekarz stwierdził u niego powiększone serce :?

zagadaj do kolesi na siłce :stuck_out_tongue: 07.gif

Ejjjj! !!

A jesli nie to zastaw poluapke mianowicie nagaraj ich na kamerą i zanies to na posterunek i podaj nazwiska zaluz sprawe. I 100% wygrasz, a nawet bedziesz mugl sie dobiegac o odszkodowanie za straty moralne. Wiem ze w polsce sady ta do … ale przynajmniej beda notowani i jak cos zbroja znow to beda odrazu siedziec w wiezieniu.

czy to nie lekka przesada co???. Wystarczy pójsc ze starszym kumplem do tych ziomków kilka słów powiedziec i po sprawie. Ja nie raz pomagałem w ten sposób młodszym i jakoś pomagało.

Ale co to ich nauczy(zbujców)? Mysle że tylko żę nie wolno ruszac detektywa poza tym nic, a jak kurator czasem popatrzy na nich to im sie odechce zaczepiac a to dziala na 100%, weim bo kolega miał podobny problem.

fakt niczego ich to nie nauczy ale to walka z wiatrakami…mozna policja, kurator ale na długo…wątpie.

hmm sama siłka? jeszcze musisz wcinać dużo białka wtedy zaczniesz nabierać masy miesniowej :smiley:

a tak wogóle to proponuje zapasy…mój brat trenuje od niedawna ale mam też kumpla który już chyba 10 lat w tym siedzi…zyskasz szybkość i poznasz dużo przydatnych rzutów i uników…tylko z umiarem :lol:

a właśnie nie ma was tam wiecej? nikt oprócz Ciebie nie czuje sie zastraszany?

Czyli co mam wsinac jak bede jadł białko mieśnie urosną tak ja nie wiem mam durne problemy czepiaja sie wyzywają rózni od pedałów mam dziewczyne i wogóle ale postawie sie i nie dam sobą pomiatac kurcze dupka czy frajera sobie znaleźli w czym jest duzo białka co mam jesć.

Kumpel wcina kreatyne i są efekty

http://www.sciagawa.pl/a/683.html

http://www.gotowanie.v9.pl/skladniki/

;]

Kreatyna daje efekty na poczatku. Wystarczy, ze przez jakis czas przestaniesz cwiczyc i baaaardzo szybko wszystko spadnie. Zejdzie jak powietrze z materaca. Ktos wczesniej proponowal sprawe na policji :lol: zycze powodzenia po zalozeniu sprawy. Predzej czy pozniej goscie wyjda, albo ich kumple beda sie mscili. Dostanie jeszcze gorzej w leb niz gdyby nic nie robil. Ja osobiscie zebralbym ekpie dorwal paru z nich obil konkretnie. Nie odwazylby sie pozniej tknac. A jak cos to jeszcze raz go obic. Do skutku. Moze czegos sie nauczy.

Idź na kurs karatę… :lol: A później przywal im w m… buzię…

Albo od razu wal fangę w ryjek… - No chyba na to masz siłę??

Widze że koledzy z forum nie ruznia sie niczym od tych co zaczepiaja (potoczna nazwa “dres”). Ale to wasz wybur ja dalem rozwiazanie, a to czy chcesz stac sie tacy jak oni zalezy od nich, oczywiscie nie mam nic przeciwko przykoksowaniu aby lepiej wygladac

Siłka siłka. Kilka latek i jesteś wystarczająco przybyczony żeby Cię nie zaczepiali…tylko że w sumie jak ich przyjdzie 2 czy 3 to nie masz praktycznie szans.

musisz dużo ćwiczyć. Od samego jedzenia nic ci nie urośnie 8)

Kup sobie ciężarki, codziennie rób 300 pompek i 500 przysiadów, a efekty będą bardzo duże zobaczysz. :wink:

no i będziesz jednym słowem “karczysławem” kupisz sobie wtedy BMW co da Ci trwałośc i nieopaczona legendę mafiosy który diluje na harlemie dragami i ma "kopyto "(pistolet) w schowku i jak trzeba przykur…ić z lacia specjalnie nie swarza :wink: staniesz się wtedy kopią złych chłopów co Ciebie zaczepiają, tyle że to Ty będziesz tym złym co leje po mordzie i skraca łańcuchy.

Zawsze jest tak że, starsi pokazują swoją dominację, niektórzy tylko tego nie odczuwają. Olej całą sprawe, jak będziesz obojętny wobec nich to dadzą Ci spokój… Po gębie może lac się każdy, bo to jest najłatwiejsze! Pamiętaj że jak o kimś myślisz negatywnie wtedy ta osoba to odczuwa i zachowuje się podobnie wobec Ciebie… jak nie wiesz jaki jest Twój stosunek do znanych sobie postaci, przypomnij więc sobie którąś z nich i sprawdź jakie jest Twoje pierwsze wrażenie - pozytywne czy negatywane… i wszystko będzie jasne :slight_smile: staraj się zwalczać te negatywne a zobaczysz że z czasem wszystko stanie się normalne, tylko musisz tego chcieć!.. elo ziom :smiley:

UPDATE

Co do kursów samoobrony zapisz się na boks fajna sprawa sam chodziłem jakiś czas… tylko po co Ci to jak będziesz młucił póżniej wszystko co się porusza dookoła i nie spier…ala na drzewo… wybaczcie te wulgaryzmy ale taka jest rzeczywistość

oj mylisz sie…trzeba wszystko zgrać… treningi i diete wtedy są efekty :lol:

(jeszcze jest jeden problem-bo ćwiczyć to sobie można ale trzeba umieć żeby uzyskać to co się chce)

co to jest ta cala kreatyna??