Jak się dostać do swojego portfela bitcoin

Z 8 lat temu kupiłem z 50 BT chyba za funta od sztuki, do jakiś gier potrzebowałem, nie pamiętam, ale nie użyłem. Jakiś portfel zakładałem. Mail to chyba Jeszce na Onecie miałem. Którego od lat już nie ma. JAK SIĘ DO TEGO DOSTAĆ?? odpale 10%

Nie masz hasła to przepadło :frowning:

Hasło było na kompie, ale od tej pory to już z 20 zmieniłem… ■■■■

1 mln 450 tys zł zgubiłeś ;PPP

oprócz tego że mało wierze autorowi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: to przypominam że 22 maja 2010 programista Laszlo Haneycz kupił 2 pizze za 10000 BTC :smiley:

1 polubienie

A kto pamięta hasła z przed 8 lat

To była wtedy nowość, i jeszcze byłem podatny na nowinki. Od miesiąca z tym walczę…

bo cena rośnie :smiley: spoko, domyślam się, ale teraz sam sobie odpowiedz, jak ty chcesz uzyskać informację?

(chyba)
kupiłem do gier - nie pamiętam jakich
był portfel - “jakiś” nie pamiętam jaki
mail - onet którego już nie ma

:wink: i teraz pytanie do czego ty chcesz się dostać? do mejla na onet? pisać do supportu, do gier? pisać do wszystkich gier :smiley: :wink: do portfela? a jaki jego adres?

3 polubienia

Ale nie przejmuj się. Jeśli nie miałeś tego portfela lokalnie (na komputerze), to giełda/serwer z portfelami przez te 8 lat został już kilka razy okradziony, ogłosił upadłość, albo właściciele się zwinęli bez słowa :wink:

Jak portfel okradziony?podobno jest to nie ruszenia…

Jeśli masz lokalnie to powodzenia w łamaniu bruteforce, ale jeśli korzystasz z kogoś usług to hasło wpisujesz przez jego serwer/formatkę na stronie internetowej :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ile już było afer gdzie wyparowały kryptowaluty z giełd, kantorów i innych tworów? :slight_smile:

no jest nie do ruszenia, i Ty już go nie ruszysz :smiley: