Jak się ubrać na komunię

witam

Mam problem jak się ubrać na komunię… Mam 18 lat płeć:chłopak

Garnitur moim zdaniem odpada bo to nie moja komunia. Myślałem o koszuli, pod tym jakiś T-shirt, sztruksy i pantofle… co wy na to

Czekam na wasze propozycje i jak byście się ubrali w takiej sytuacji ?

Kolego, nie masz swojego gustu?

Moim zdaniem lepsze będą szpilki zamiast pantofli.

Możesz się ubrać nawet w dres,chyba nikt Cie nie wygoni…

Chrzest, komunia, bierzmowanie, ślub, rozpoczęcie roku, zakończenie roku, egzaminy itp = Garniak

Masz dziwną Polską mentalność.

Garnitur według mnie ani nie jest ładny ani wygodny.

Według mnie to ubierać trzeba się elegancko według własnej wygody.

No chyba żartujesz sobie… Garnitur jest symbolem elegancji i kultury, a zarazem jest wygodny. Jeśli dla Ciebie nie jest wygodny to może czas kupić nieco inny rozmiar. Ale jeśli chcesz to na te wszystkie okazje możesz iść w dresie, bo to chyba najwygodniejsze ubranie.

Xaros , ma rację… Kolego uzytkownik6 , z tym pytaniem to trochę mnie rozśmieszyłeś… Przepraszam , ale masz 18 lat i nie wiesz co na siebie ubrać… Po prostu żal… Masz rodzeństwo? Rodziców? Dziewczynę ? Ciocie ? Spytaj się ich… Jak nie miałeś pewności…

Idź jak chcesz… Ale według mnie garniak to właśnie jest symbolem elegancji,kultury.

Na ślub poszedłbyś w dresie? Odpowiedź sobie sam… A najlepiej to trochę pomyśl zanim coś napiszesz… Bo w tym wieku to już powinno się mieć dużo w głowie… Ja tak uważam…

Nie chcę tutaj nikogo obrażać… Tylko wyrazić swoją opinię na ten temat…

Ja bym szedł w ganiturze :slight_smile:

Jedyne co mam to skopaną koszule(cholernie ciężko ostatni guzik pod szyją zapiać) ;/

A takto to reszta dla mnie wygodna ;]

A jak nie to coś stylowego/ładnego ale nie rzucającego się w oczy :slight_smile:

To chyba każdy ma problem z tym guzikiem ostatnim, ja też :smiley:

a co ty do tej pory robiłeś że zastanawiasz się nad tym jak się ubrać :stuck_out_tongue: powinieneś być przyzwyczajony do ubierania się :-))) a tak serio to i garniak może być ale twoja propozycja też może być to nie jest przecież twój ślub albo coś w tym rodzaju. Ale dresu nie polecam. a co ostatniego guzika to jest coś takiego jak obwód kołnierzyka i też trzeba zwracać na to uwagę ale jeśli o mnie chodzi to ja ten guzik to chyba tylko ze dwa razy w życiu miałem zapięty :slight_smile:

Na teście z polaka miałem guzik zapięty, ale na matmie już nie i za to troszeczke ciaśniej krawat ale żeby nie było ciasno.

A co do zapięcia to mój rekord zapinania go najdłużej 10min-pierwszy raz :slight_smile: Później sposób znalazłem to trochę mniej.

Olej garniak i spodnie w kancik. Dobrze napisałeś - biała koszula do tego sztruksy i wystarczy - ja tak chodziłem wszędzie (poza maturą), czyli jakieś śluby, komunie, zakończenia/rozpoczęcia roku i inne pierdoły. Raz nawet poszedłem w koszulce polo Legii :slight_smile: A co do dresu, to dałoby rade i w dresie pójść.

zgadzam się z wami koledzy ja tez sie zgadzam odnosnie garnituru niedługo tez mam komunię i nie zastanawiam się nad tym garnitur będzie spoko. pozdrawiam :slight_smile:

ja bym poszedł na mały kompromis spodnie od garniaka i koszula bez marynary i tyle

Polska to jest taki kraj że poprostu z reguły uważa sie ze garnitur jest czymś eleganckim.

Dla mnie jest to rzecz kanciasta, bez wyrazu i nie uważam garnituru za coś wygodnego i ładnego.

Gdyby tak było ludzie chodzili by na odzień w takich rzeczach żeby wyglądać elegancko a ubierają go tylko na balowe imprezy, czyli garnitur nie jest specjalnie używany w społeczeństwie.

Druga sprawa to taka że wyglądać identycznie jak reszta ludzi na imprezie to tandeta.

Nie polecam garniturów ani kanciastych rzeczy.

Ubierajcie siew to w czym wam wygodnie a nie w to co narzuca wam społeczeństwo.

PaPuX , yhy czyli mam rozumieć, że według Ciebie to w firmach ludzie nie chodzą w garniturach? Hmm to może tylko tam gdzie mieszkasz w biurach podróży, bankach, administracji, urzędach itp ludzi chodzą w dresach adidasa… I to nie tylko w Polsce garnitur jest uważany za symbol elegancji i kultury. Jeszcze nie spotkałem się z tym by np. podczas posiedzenia Rady Europejskiej ktoś siedział w dresie…

Tandetnie to właśnie będziesz wyglądać jak będziesz się wyróżniać.

Jak się ubrać ?? Ładnie :lol:

Np:

Dżinsy / czarne spodnie + koszula / ładny t-shirt i będzie … tam się nie przejmuj … ;]

nie popadajmy w skrajności. to nie jest posiedzenie rady europejskiej tylko święto rodzinne i garnitur to nie jest jedyny elegancki strój. Co nie znaczy że stosownym strojem jest np. dres bo taki strój to odpada ale to nie znaczy że jest tylko do wyboru albo dres albo garnitur

Ja mam swój gust jak każdy człowiek. Chciałem się tylko dowiedzieć jak wy byście się ubrali na komunię czy ślub. Ale oczywiście na maturę ONLY GAJER.

dzienx za odp