Jak trafiliście na dobreprogramy.pl?

Trafiłem przez linka z Jamy Mastaha.

Mój komentarz do programu XnView był zamieszczony

na vortalu w dn. 2003.04.13, godz. 23:58.

Potem były dyskusje n/t powołania Forum, na

zasadzie wymiany komentarzy na stronie głównej

i przez wymianę e-maili.

Z dniem 05 Maj 2003 Forum zostało powołanie do życia.

Ja natomiast dzięki reklamie w “Komputer Świat”…ale do dziś pamiętam jak administracja odmawiała mi rejestracji na forum z uwagi na mój “nietypowy” nick…musiałem udowadniać iż pod takim zwrotem nie kryje się nic niestosownego…oraz to iż jestem z przedmiotowym nickiem moderatorem na innym równie poważnym forum i od kilkunastu lat obracam się z nim po necie… :smiley:

To dlatego zarejestrowałeś sie 6 maja?? :smiley: :smiley:

Ja szukałem jakiegoś programu na googlach i mnie tu pzywiało. Strone znałem dużo wcześniej. Na forum się zarejstrowałem gdy miałem problemy :!:

Ja również szukałem jakiegos programu. Ale nie wiedziałem ze na tym vortalu znajduje sie forum. dopiero pozniej jak konkretnie przejrzalem ta stronke to to zauwazylem :wink:

Jak wszyscy albo raczej większość poprzez gogle :wink:

Ja pamiętam swój pierwszy post dotyczył spolszczenia do nortona 2003

A dowiedzałem sie o stronce gdzy poszłem do kumpla i zobaczyłem adres i wdzedziłem że trzeba go zapamiętać :smiley:

Trafiłem tu przypadkowo, ale nieprzypadkowo zauważyłem, że forum jest znakomicie moderowane i tak mi się to spodobało, że wsiąkłem dokumentnie! :smiley:

ja za pomocą Gazetki!! KŚ !!

http://www.dobreprogramy.pl - posli seri o programach! i wszedłem! A poetm zobaczyłęm że jest forum i tu napisałem!! i to koniec tej historijki!!

Prawdopodobnie szukałem jakiegoś programu.

Stronka bardzo mi sie spodobała - zacząłem ją polecać kolegom.

Forum odkryłem jakieś 2-3 miesiące później

Trafiłem szukając jakiegoś forum w google

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

ps. problem nie aktualny :smiley: :smiley: :smiley:

Ja jak większość szukałem czegoś w googlach :smiley:

Ja się dowiedziałem od taty, który gdzieś tam… kiedyś znalazł tę stronę. Był to początek 2003.

Na styczeń, rok temu zarejestrowałem się, wciągnąłem… ;] Było to moje pierwsze forum, na którym sie zarejestrowałem.

ja sie dowiedziałem od wujka :smiley: i od tej pory jest to moja strona startowa i najlepsza jaką znam :spoko:

Nie pamiętam jak tu trafiłem, chyba wpisywałem coś w wyszukiwarce…

Jeżeli to było wpisane do googli to wynik był taki :wink:

:arrow: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=co%C5%9B&lr=lang_pl

Jak sobie dobrze przypominam to na samym początku była końcówka .com a nie.pl .“PL” wprowadzili znacznie później…

Dobrze sobie przypominasz. :slight_smile:

Ja trafiłem tu przez google. Najpierw przez długi czas czytałem aż zarejestrowałem się i postanowiłem tu zostać. Coś mnie przyciągneło. :smiley:

To był magnetyzm naszych moderatorów :!:

;);):wink:

A to prawda! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nie dość, że kumaci i w moim typie postrzegania rzeczywistości - to, jeszcze niezłe przystojniaczki! :mrgreen:

Zaznaczam - wszystkich nie widziałam… :twisted: