Jak trafiliście na dobreprogramy.pl?

I bardzo dobrze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

W odróznieniu od co po niektórych wpadających na forum i wypisujących bzdety w każdym praktycznie temacie po to zaznaczyć swoją bytnośc i nabić sobie posta :!: :!: :!:

Podpisuję się pod tym obiema rękami :stuck_out_tongue:

no, no :lol:

No coś w nich musi być. :smiley:

dzięki gazecie Komputer Świat :):):slight_smile:

Podobnie, jak częśc z was, na vortal trafiłem dzięki Komputer Świat-owi.

Szukając czegoś, skorzystałem z linków zamieszczonych u nich, i tak trafiłem na vortal.

A na Forum trafiłem z nudów i ciekawości. Nudziłem się kiedyś i postanowiłem sprawdzić, co jeszcze oferuje vortal. Kliknąłem na Forum… i tak mi zostało :smiley:

Notabene w tym wypadku nie sprawdziło się, że “Ciekawość to pierwszy stopień do piekła” :slight_smile:

No bynajmniej :smiley:

Zresztą napisałem,że była to brama do nieba :smiley:

ja trafiłem przez kumpli!

O istnieniu vortalu, dobreprogramy, dowiedziałem się od kumpla, ściągałem jakieś tam programiki z stamtąd. :smiley:

P otem przypadkowo wlazłem na to forum i tak jestem. Poczytam trochę, czasami coś napisze i jest okey. :slight_smile:

trafiłam tu szukajac power gg w googlach :slight_smile: I w cale tego nie żałuje:)

Ja też coś szukałem na goglach.

Kiedys rozglądałem sie po linkach na vortalu, zobaczyłem forum i jestem :smiley:

ech - aż łaza się kręci w oku :slight_smile:

wszystko zaczęło się od szukania programów do zassania, przekopałem setki stron, aż trafiłem na vortal - duża baza, ładny wygląd, czytelność - wtedy forum mnie nie interesowało. Wcześniej byłem na kilku innych, ale wrażenia jakie odniosłem po pobycie na nich nie należały do przyjemnych - kółka adoracyjne, a nowi byli traktowani :x - w końcu z ciekakości wszedłem na forum, przeczytałem post http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight= i stwierdziłem, że znam odpowiedź na ten temat i poszło. Różnie to bywało, za niektóre swoje wypociny do tej pory się :oops:

Dzięki temu forum mam inne spojrzenie na to dzieje się w sieci i inne podejście do oprogramowania - można legalnie.

Panuje tu jakaś tajemnicza atmosfera, że człowiek tu wraca i czuje się dobrze, no i administratorzy i moderatorzy są ludźmi, z którymi normalnie można pogadać - i to mi się podoba, a że są czasami spięcia - tak jest wszędzie - ważne, że zawsze znajdzie się kompromis i temat jest dyskutowany do skutku na przyzwoitym poziomie.

No dobra kończe już :slight_smile:

Od tej pory polecam stronę innym

łooooooo Panie, ja to już tu siedzę od “18 Wrz 2003” :wink: a jak trafiłem tutaj… szukałem vortali z darmowym oprogramowaniem żeby dodać swoje programiki :wink: ehehe A że forum na którym byłem modkiem się rozpadło :frowning: no to zostałem tutaj, takie przygarnij kropka :wink:

A ja szukałem programu,i kolega podał mi tą strone :slight_smile:

Ja się dowiedziałem… hmm właściwie nie wiem jak:? Zazwyczaj wchodziłem na vortal żeby ściągnąć jakiś program mi potrzebny, ale pewngo razu komp tak mi się zamulił (przez kazze), że szukałem pomocy, bo nie wiedziałem co jest grane, komp czysty wszystko ok a puszka zacina się na wszystkim i wtedy przypadkowo wszedłem na forum i tak to się wszystko zaczęło. A o vortalu jak większość przez googele :wink: Ale co do tej atmosfery to naprawde coś w tym jest, bo jak wchodzę na forum to czuję sie jak u siebie w domu :wink: I jeszcze coś, miły sposób witania. Byłem na innych forach, ale tam to po prostu dzicz! !!

Więc… jakiś już czas temu trafiłem z googla na vortal (tak mi się jakoś zaraz spodobał) :slight_smile:

Na forum wlazłem duuużo, dużo później, głównie za sprawą zamknięcia or innych niekorzystnych zmian na forach, na których urzędowałem…

Tak więc postanowiłem sprawdzić “to” …i tak już jakoś zostało :wink:

Ja o vortalu dobreprogramy.pl dowiedziałem się od kolegi. Szukałem wtedy jakiegoś programu. Bardzo podobała mi się ta strona :).

ja trafiłem przez zupełny przypadek, szukałem jakiegoś proggramu na google, i wszystkie strony na ktorych byl ten program, kazaly sobie placic za sciaganie, az sie okazalo ze na tj stronie mozna sciagac wszystko za darmo, kolejnym plusem ktory jak sie okazalo bykl decydujacy jest to ogromna baza programow, wszystko to sprawilo ze dodalem vortal do zakladek, i kumpom z gg przeslalem link, bo wiedzialem ze mieli problemy takiej jak ja, a forum to duuuuuuuuuuuuzo pozniej odkrylem :smiley: :smiley:

no ja w sumie to tu jestem od nie dawna :smiley: i nie zaluje ofkoz :stuck_out_tongue: szukalem odpowiedzi na jakis problem w googlach no i łyk :stuck_out_tongue: i wskoczylem na te forum ;];];] dobra bedzie tego :stuck_out_tongue: papa ;]

miałem problem z instalacją programu po Linuksem i między innymi w google znalazłem to forum :slight_smile:

na stronie szczerze mówiąc nigdy nie byłem :D:D:D

w goglach szukałem jakiegos programu, chyba Winampa i przez przypadek trafilem na vortal, ogladalem forum(nie wiedzialem co to jest), zarejstrowalem sie i jestem… :smiley: