Jak trafiliście na dobreprogramy.pl?

wpadłem poprzez Vortal :slight_smile: ściągałem z niego dużo softu, aż w końcu zaglądnąłem na forum… i tak już zostało :slight_smile:

:slight_smile: Kuzyn mi powiedział o tej stronce i teraz jak potrzebuje jakiegoś programu to najpierw zaglądam tutaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ja szukałem programu, w google znalazłem, a na forum weszłem przypadkiem jak przesunałem pasek w dół i zobaczyłem poruszane tematy:)

Ja jak większość osób szukałem programu.

Szukałem raz, drugi, trzeci i zawsze znajdywało na vortalu dobreprogramy więc pomyślałem, że jest to vortal godny uwagi :slight_smile:

Spodobała mi się strona główna - przejrzysta, łatwo się odnaleźć :slight_smile:

Odwiedzałem stronkę coraz częściej, przeglądałem nowe programy, nowinki :slight_smile:

Potem zainteresowałem się forum. Miałem jakiś problem więc sie zarejestrowałem, zapytałem i potem to już samo jakoś szło :smiley:

Wiatam, wszyscy opowiadają jak się tu znaleźli to i ja opowiem:)

Zwłaszcza że moja historyja jest krótka i w sumie orginalna:)

Ja znalazłem w vortalu dzięki mojemu wychowawcy, który na jednej z lekcji mi was poradził i odtąd tu jestem, i tyle:-)

A ja przy okazji szukania na googlach rozwiązania jakiegoś problemu trafiłem na to forum.I wiecie co?Fajnie tu,zostanę jeszcze kilka(tysięcy)dni!

Pozdrawiam.

ja to normalnie szukalam warezow

i trafilam na vortal od tej chwili propaguje

legalne oprogramowanie :slight_smile: :slight_smile:

jak trafilem na dobreprogramy?? oj to bylo dawno ale takich rzeczy sie nie zapomina :stuck_out_tongue:

szukalem w jakies wyszukiwarce program i tak sie natknalem na dobreprogramy gdzie akurat znalazlem to czego szukalem.

Ja sobie złożyłem neo i szukałem fajnych stronek z programami i w taki sposób trafiłem na vortal.

THE END

Jak trafiłem?

to proste-poszukiwałem jakiegoś fora które szybko rozwiąże kilka moich problemów.

i trafiłem tutaj…

Ja tu dotarłem ponieważ szukałem kiedyś jakiegoś programu. Ale było to bardzo dawno, jeszcze jak był starszy styl (który wyglądał TAK). Po dłuższej kawce na vortalu zajrzałem na forum i pod nickiem piter24h (Profil) pytałem i odpowiadałem na posty. I tak siedze tu do dzisiaj :wink:

Moja historia nie różn się niczym, noooo może datą :smiley: ale też szukałem programu i też nie prędko dowiedziałem się o forum :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:o :o

Ja trafiłem tu z vortalu, zobaczyłem, że Forum profesjonalne to się też “zapisałem” :slight_smile:

Polecono mi Forum i Vortal do przejrzenia.

A że znałem trochę odpowiedzi na zaistniałe problemy to zacząłem pisać i tak już zostało :slight_smile:

:okulary:

Ja się dowiedziałem od kumpla. I dobrze że mi powiedział… :stuck_out_tongue:

Ja trafiłem przez strone z programami która reklamowała własnie strone dobreprogramy.pl

trafilem tu przez bocziegom **************** szukalem jakiego proxa i jestem 8)

A mi brat powiedział o tej stronce :smiley:

Ja nie pamiętam w jaki sposób.

Update: No skoro tak mówisz squeet ;]

Ja tutaj trafiłem przez przypadek

Wpisałem w google “Dobre programy” i jestem ;]