Jak Twoja żona(Twój mąż)komentują ciągłe przesiadywanie

Jak się to ma do tematu - nie wiem.

Post OT - kasacja.

moja druga polowka (nie zona) jakos to wytrzymuje moze dlatego ze jakos tak nam sie sprawy codzienne ukladaja ze da sie to wszystko pogodzic :slight_smile: lecz czasami male zwarcia sa jak w kazdych ukladach :slight_smile: ale jak caly czas by bylo tak piknie to czlowiek by sie zanudzil :lol:

Posty rozmijające się z tematem skasowano

No to masz przechlapane,ale nie u żony!

Wiesz co takie głupie komentarze Twojej żony zachowaj dla siebie…

A wiesz co moja mam powiedziała teraz o Tobie:

" Niech wywalą tego idiote "

ehehehe :slight_smile: Ja to jeszcze nie mam żony ale np. rodzice to sie wkurzaja troche jak za dlugo siedze :? Ale ostatnio troche mniej przesiaduje przed kompem.

A ja niemam żonki !!

No ja tez nie mam :smiley: Ale gdyby mi nie gadali ze za dlugo siedze to nawet do szkoly bym nuie chodził :twisted:

To moze masz dziwczyne?? :stuck_out_tongue:

i to jeszcze tak zdrobniale o takiej pani :hahaha:

Skasowany, jako nieregulaminowy

i naruszający moje dobre imię

Reszta :x

A moja propozycja jest następująca: niech się kolega TRON zastanowi, czy chce się bawić na naszym Forum czy też nie! :evil: :evil: :evil:

Twoje bajki o gadkach żony, to sobie daruj…! :evil: :evil: :evil:

W sumie to się dziwię Asteriskowi, ze jeszcze po Tobie nie pojechał… :evil:

hmm … teraz wiem dlaczego tutaj tyle “wazeliny”, ze strachu przed “pojechaniem”?

A ja się dziwię, asteriskowi dlaczego nie wywala postów niezwiązanych z tematem? I dlaczego nie odsyła “podlizywaczy” na PW? Przecież asterisk to najwytrwalszy strażnik trzymania się tematów! Czyżby “zasady”, które niby ma, to blef?

Wybacz kolego TRON - tym się różnimy od siebie, że ja jestem już tu rok na Forum i z “niejednego pleca chleb już jadłam”, a Ty raptem paręnaście dni… :?

I nie wydaje mi się, byś był najwłaściwszą osobą do oceniania Asteriska! :roll:

Jak pobędziesz z nami trochę, to może w ogóle zaprzestaniesz takich dziwacznych inklinacji i będzie OKI - czego szczerzę Ci życzę! :slight_smile:

Jestem przekonana, że Asterisk ma głowę na karku i wie, co robi! :lol:

Jeżeli postrzegasz to wszystko przez hasełka: “wazelina” i podlizywacz- ka" - to wręcz gratuluję! :hahaha:

Bo tu panuje kultura której tobie brak :x

Myślę,że konstatacja na ten temat ze strony Asteriska była wystarczająca i cała ta dywagacja na temat Trona jest niepotrzebna.Dezaprobatę możecie(zgodnie z wytycznymi dyrekcji)kierować na PW do Trona.Zawsze mnie za to sztorcujecie a sami nie stosujecie się do zwyczajów forum.Dajcie przykład koledze,że jesteście bardziej kulturalni od niego.

…a to nie ma chyba nic wspólnego z kulturą?

Akurat ten tekst jak i zachowanie Trona mają związek z kulturą.

Czery trochę się zamotałeś :slight_smile:

Skończmy temat.

Nie, nie zamotałem się co nie znaczy że temat zdecydowanie skończmy bo nic nowego nie wnosi :slight_smile:

…jeśli chodzi o kulturę to na pewno nic odkrywczego w tym temacie nie usłyszymy,a co do całego topika to moderator zadecyduje nie ty!