Jak Twoja żona(Twój mąż)komentują ciągłe przesiadywanie

a ja myśle że powinniśmy wrócić to topicu niesnaski na PW sobie załatwiajcie.A wiec co to topica to moja dziewczyna nic mi nie mówi bo sama sporo czasu przed komputerem w pracy spędza :stuck_out_tongue:

mojej dziewczynie to nieprzeszkadza, razem siedzimy na nacie

chociarz ona woli poogladac bielizne w necie

zreszta ja tez czasami :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

niz byc na forum

Lazikar jestes pewny ze wolisz ja od kompa

hihih

zartuje

:wink: :wink:

milego wiecorku i cmokasy od nas

dla was

:lol: :lol: :lol: :lol:

A ja myślałem, że kamcia to dziewczyna! :o

Mi rodzice caly czas powtarzają, że za długo siedzę na kompie, mówią, że powinienm się trochę pouczyć zamiast całymi dniami sterczeć przed monitorem! Ale ja nie potrafie co się pouczę to zaraz wparowuję na netka, nie mogę się powstrzymać- obawiam się że to już uzależnienie :?

Kamcia: To kim ty jesteś? :smiley:

Nie tylko ty. :smiley:

Niedługo się okaże, że userka siedzi z żoną, a user z mężem!

No to zaczynamy się przyznawać. Kto jest kim. Mówić. :lol:

jestem Detektyw 997 - skromnym chłopakiem - żeby nie było niedomówień :lol:

Ja jestem z kosmosu, bo mnie co rusz tam wysyłają i wracam!

PS: Swego czasu była lustracja, vide: topic ze zdjęciami.

Bumerang :x

:o :o :o :o

właśnie runął mój forumowy mikro-kosmos :!: :!: :shock: :shock:

muszę pogadać z nią/nim na tlenie bo dałbym sobie ręce uciąć, że to jest dziołcha… :twisted: (kurde i jeszcze bez rąk zostanę) :blush:

he he, pozory mylą :oops:

lazikar po końcówce :lol: - znaczy się po formie osobowiej :slight_smile:

ja jestem facetem

waterproff - jak mawiają starożytni słowianie - z ust mi to wyjąłaś/wyjęłaś :wink: (czy jak to się pisze :wink: ) - bardzo lubie czytać twoje posty…

jeśli chodzi o mnie, to moja praca jest związana (prawie wyłącznie) z komputerami, że muszę niestety, poświęcać im zbyt dużo czasu :frowning:

Moja lepsza połowa się wkurza, kiedy wracam później do domu - (z pracy, bo w domu prawie nieużywam kompa) - zresztą ja też, ponieważ wole ją od tego całego szmelcu, który się “wiesza” i są z nim problemy :slight_smile:

Marzy mi się inna praca, gdzie więcej masz doczynienia z człowiekiem i przyrodą, niż maszyną

Bo to jest dziołcha… :stuck_out_tongue:

Nie ma strachu, ręce zostaną :twisted:

Nick nie zawsze mówi nam jednoznacznie z kim mamy do czynienia ale czytając posty, a w nich formę żeńską: miałam, robiłam, etc. świadczy o kobiecie. :smiley:

“Najmilasz chwila poranka, w łóżku nowa koleżanka”

Ten podpis wskazywał na … :twisted:

Różne są preferencje :silly:

Pozdrawiam :okulary:

I jeszcze te opowiesci o kapieli i suszeniu kompa.Kobieta 1000%

No tak, to mi umknęło :hahaha:

:okulary:

:smiley:

Może ktoś jej wszedł na konto za sprawą sławetnego menedżera haseł Opery :rotfl:

Golden Finger przytoczone przez Ciebie fragmenty postów Kamci_18 faktycznie sugerują, że to jest kobieta, ale post napisany w tym topicu wbił mnie w krzesło :!: :!:

i tutaj właśnie pies pogrzebany :smiley: :smiley: :smiley: :wink: :wink: :wink: