Jak usunąc konto?

(chalk) #1

jak usunąc konto z uprawnieniami administratora?

mam problem jestem swiezo po formacie. i przy uruchamianiu systemy,tego niewidac ze sa dwa konta ale pzry komendzie "cpntrol passwords2P w "uruchom" jest drudie konto ,to sprzed formatu. i jeszcze konto ASPNET. Próbowałemusunac i pokazuje pytanie czy usunac konto moje! no przeciez nie usune swojego konta tego nowego.nie wiem co robic .Pomocy!

(Piotr P.) #2

Start/uruchom/ wpisz compmgmt.msc

PPM na dane konto i usun

(chalk) #3

no zrobiłem i niestety wyskoczyła komenda ze nie mozna wykonac tej usługi na kontach wbudowanych.

kurde co robickom mi muli strasznie.

(Agatonster) #4

chalk

Zobacz ten temat

Pozdrawiam

(chalk) #5

no niestety te posty mnic mi nie pomogły. Jeszcze raz napisze. mam dwa konta obydwa z uprawnieniami admina. i do tego nazy takie same.w normalnym starcie tego nie widac ale awaryjnie i po komendzie control passwords2 sa widoczne nie moge jednego usunąc.

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 21:34

mysle ze problem tki w usunieciu konta wbudowanego bo taka nazwa mi sie pojawia jak próbuje je usunąc.

(boczi) #6

chalk na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomości, używając opcji Zmień

(Kosior6) #7

System Windows XP przy instalacji tworzy kotno administracyjne którego usunąć nie możesz ponieważ jest to część systemu Windows, jeśli jakoś je usuniesz to system zwariuje :stuck_out_tongue: I konsola odzyskiwania przestanie działać:stuck_out_tongue: Ponieważ aby ją uruchomić potrzebne jest konto Administratora, instalowanego przez system. Ale po co Ci je usuwać ? Przecież ono w niczym nie przeszkadza... :stuck_out_tongue:

(Grzesiekk) #8

Witam

Musisz najpierw utworzyć drugie konto administratora a później z tego konta możesz usunąć to pierwsze. A więc na to samo chyba wychodzi. W systemie tym musi być przynajmniej jedno konto administratora!!

(Pgg) #9

Konta administratora utworzongo przez system nie usuniesz.Załóż na nie jakieś mocne hasło i ew. zmień nazwę swojego konta ( z twoich postów wnioskuję żę też nazwałeś je administrator).

(De Niro) #10

start-> uruchom