Jak usunąc konto?

jak usunąc konto z uprawnieniami administratora?

mam problem jestem swiezo po formacie. i przy uruchamianiu systemy,tego niewidac ze sa dwa konta ale pzry komendzie "cpntrol passwords2P w “uruchom” jest drudie konto ,to sprzed formatu. i jeszcze konto ASPNET. Próbowałemusunac i pokazuje pytanie czy usunac konto moje! no przeciez nie usune swojego konta tego nowego.nie wiem co robic .Pomocy!

Start/uruchom/ wpisz compmgmt.msc

PPM na dane konto i usun

no zrobiłem i niestety wyskoczyła komenda ze nie mozna wykonac tej usługi na kontach wbudowanych.

kurde co robickom mi muli strasznie.

chalk

Zobacz ten temat

Pozdrawiam

no niestety te posty mnic mi nie pomogły. Jeszcze raz napisze. mam dwa konta obydwa z uprawnieniami admina. i do tego nazy takie same.w normalnym starcie tego nie widac ale awaryjnie i po komendzie control passwords2 sa widoczne nie moge jednego usunąc.

Złączono Posty : 21.01.2007 (Nie) 21:34

mysle ze problem tki w usunieciu konta wbudowanego bo taka nazwa mi sie pojawia jak próbuje je usunąc.

chalk na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomości, używając opcji Zmień

System Windows XP przy instalacji tworzy kotno administracyjne którego usunąć nie możesz ponieważ jest to część systemu Windows, jeśli jakoś je usuniesz to system zwariuje :stuck_out_tongue: I konsola odzyskiwania przestanie działać:P Ponieważ aby ją uruchomić potrzebne jest konto Administratora, instalowanego przez system. Ale po co Ci je usuwać ? Przecież ono w niczym nie przeszkadza… :stuck_out_tongue:

Witam

Musisz najpierw utworzyć drugie konto administratora a później z tego konta możesz usunąć to pierwsze. A więc na to samo chyba wychodzi. W systemie tym musi być przynajmniej jedno konto administratora!!

Konta administratora utworzongo przez system nie usuniesz.Załóż na nie jakieś mocne hasło i ew. zmień nazwę swojego konta ( z twoich postów wnioskuję żę też nazwałeś je administrator).

start-> uruchom