Jak wyłączyć główne okno w Nowej wersji KmPlayer 3.7.0.107

Czy ktoś może wie w jaki sposób wyłączyć główne okno w nowej wersji Kmplayer 3.7.0.107 ? tak żeby było domyślne logo skórki cały czas i jak włączy mi się kmplayer, to żeby nie był w takim małym okienku tylko w większym takim jak powinien być. Czy ktoś może mi pomóc ?

http://img827.imageshack.us/img827/7086/637f.png

Uploaded with ImageShack.us

U mnie to nie działa w nowej wersji, bo mam w oknie głownym jakieś reklamy. Jak to wyłączyć ? :frowning:

Tutaj jest screen

Czy masz na ekranie głównym ikonę KMPlayer Setup? jeżeli nie to wejdż do folderu files - The KMPlayer i tam kliknij w nią uruchom i spróbuj zmienić ustawienia.

Spróbowałem i nic mi to nie dało :frowning: Dalej mam to co widać na tym screenie: screen

I jeszcze mi okno pomniejszyło do takich malutkich rozmiarów :frowning:

Czy ktoś może mi pomóc ?

Jeszcze mi podmienił wszystkie ikonki plików avi, midi , mp3 na ikonki kmplayer :frowning: :frowning:

Jak to wszystko teraz naprawić ?

Dokładnie ten sam problem:

nowa-wersja-the-kmplayer-podmienia-ikonki-plikow-avi-t519121.html

Chcesz się pozbyć reklam to zainstaluj firewall i zablokuj reklamiarzowi dostęp do sieci.

Poza tym odinstaluj KMP Service lub Pandora Service.

Atis mam odinstalowaną KMPService i Pandore Service. A pisząc reklamy mam na myśli to okno w KmPlayer które widać Tutaj na screenie.

Może mi ktoś powiedzieć jak to wyłączyć ?

Przecież napisałem, że jedynym sposobem jest zablokowanie dostępu do sieci.

Najnowsza wersja to zwykły reklamiarz, bo po uruchomieniu łączy się z różnymi serwerami i nie można tego wyłączyć.

Otwórz za pomocą systemowego notatnika plik Hosts i dopisz to:

C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts

Poza tym łączy się z innymi adresami, więc najlepiej zablokować za pomocą firewalla lub odinstalować ten program.

Nie mogę tego zrobić ponieważ nie mam uprawnien administracyjnych. Wiec jak korzystać z nowej wersji tego programu normalnie ?

Czy Ty w ogóle potrafisz czytać?

Ile razy można pisać, że musisz zablokować ten program.

Uruchom notatnik jako administrator.

Udało mi się to zrobić ale pytania są dwa do Ciebie:

  1. Jak ustawić teraz w kmplayer, żeby okno programu nie było takie małe tylko większe takie jak powinno być ?

  2. Jak zablokować ten program jakim najlepszym sposobem ?

W opcjach masz suwak i można ustawić rozmiar okna:

Preferencje -> Główne -> Ekran -> Rozmiar

Zablokować można jakimkolwiek firewallem.

Wystarczy darmowa wersja Windows 7 Firewall Control:

http://www.sphinx-soft.com/Vista/order.html

A jest może jeszcze opocz tego jakieś inne rozwiązanie na to, żeby to działało płynnie ? Bo teraz jak uruchamiam kmplayer to najpierw mam takie białe tło w okienku i po kilku sekundach już mam normalne tło skórki kmaplayera. Możesz mi pomóc ?

Nie można się tego pozbyć, bo w nowej wersji nie działa nawet ustawienie własnego loga skórki.

W starszej wersji wystarczyło ustawić Domyślne logo skórki.

Najlepiej zainstaluj poprzednią wersję:

http://filehippo.com/pl/download_kmplayer/14868/

Powiedz mi jak z powrotem to przewrócić żeby było znów tak jak wcześniej ? jak cofnąć ten 127.0.0.1 player.kmpmedia.net ?

Otwórz za pomocą notatnika plik Hosta i usuń wpis:

127.0.0.1 player.kmpmedia.net

ja po prostu wróciłem do wersji 3.6.0.87.