Jak wyłączyć klient DNS w W10?

Nie opłaca. Masz max 8 Mbit realnej prędkości ~ 600 KB

Dziękuje bardzo za pomoc :slight_smile:

proszę bardzo :wink: Na przyszłość nie kombinuj za dużo jak nie masz pewności, czytaj artykuły i porady ale jak chcesz eksperymentować - postaw VirtualBoxa z systemem do psucia :wink:

Jednak nie da się ta grać, ping z 60 skacze do 300 momentami. Jak to kurde naprawić! :frowning: Na poprzednim dysku mogłem to wyłączyć i nie było problemu a tu nie mogę!! :((

Robie formata, może to coś da… Jak nie to będę próbował dalej…

No i format nie pomógł, ja pier*ole

Przez wiersz polecenia masz odmowę dostęu?

Razem z FadeMind próbowaliśmy to wyłączyć. Po wyłączeniu internet nie działa w ogóle, a gdy jest włączone to DNS używa sieć i jest ping w grach multiplayer. Aktualnie po formacie jest tak jak na początku czyli raz działa dobrze a za minutę nie ma internetu

Dobra działa już chyba. Włączyłem film na FHD, po 15 minutach przyszedłem jest 15 minuta filmu

Wyłączyłem DNS

No i nie działa. Włączam z powrotem ten DNS

Dobra działa nareszcie xD Dzięki ślicznie za pomoc jeszcze raz <3 Da się może jakoś zmniejszyć zużycie dla DNS client?

“Brak internetu”!!!

Poprzestań niezwłocznie po reinstalacji systemu na sterownikach z Windows Update! Pobierz i zainstaluj wszelkie inne, proponowane aktualizacje. Nie wyłączaj żadnych usług!

Dzięki za próbę pomocy, jednak udało mi się to naprawić, zapraszam do nowego tematu. Teraz szukam sposobu jak ograniczyć zużycie sieci dla DNA Client

@grzechuuu11
Pa, kolega wyłączył i mu internet wolniej działa…
Wolno działający internet i DNS .

Rozwiązałem to resetując podsystem sieciowy komendą:

netsh int ip reset

Potem restart systemu i dobrze jest :smiley: