Jak zainstalować Windows XP na Windows 7?

Witam!

Mam laptopa z Windows 7, postanowiłem zainstalować sobie Windows XP. Czy wystarczy ustawić w BIOS ustawić napęd CD/DVD na pierwszą pozycje i po prostu zainstalować XP? Czy mogą pojawić się jakieś komplikacje?

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

Jeżeli masz płytę Windowsa XP zintegrowaną z kontrolerem SATA znajdującym się na płycie głównej Twojego laptopa, oraz masz sterowniki do wszystkich podzespołów w tym laptopie pod XPeka - to nie masz czym się martwić. Wszystko będzie grało.

nie rozumiem Twojej decyzji-po co się cofać do starego systemu skoro na nowym Win 7 ,po dobrym skonfigurowaniu prawie wszystko śmiga jak należy??? :slight_smile: zastanów się dobrze ,zanim to zrobisz! pozdrawiam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jak chcesz możesz sobie postawić maszynę wirtualną i tam zainstalować XP. Wystarczy do tego darmowy Virtualbox.

mm150 Nie mam zbyt dobrego laptopa tutaj masz temat :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/windows-czy-ktory-lepszy-mojego-laptopa-t420586.html - inni polecili mi abym spróbował z Windows XP - jeszcze nie miałem na tym laptopie tego systemu więc nie wiem jak będzie działał (po za tym zawsze mogę wrócić do Seven’a). Windows 7 działą poprawnie - płynnie chodzi itd. ale zależy mi głównie na tym żeby chociaż na minimalnych wymaganiach gry się nie cięły a siódemka ma tyle bajerów … Spróbuję zainstalować XP i mam nadzieję że mnie nie zawiedzie …

freeq52 Wiem, sam z niego korzystam - ale gier na nim nie odpalę