Jak zmienić awatar?

(StreizeR) #1

Witam. Mam pytanie jak zmienić awatar na forum ? Wchodziłem w ustawienia na telefonie oraz na PC i było to nie możliwe . Pytałem się też innych osób i oni też nie mogą zmienić :stuck_out_tongue:

(darek719) #2

Wejdź na stronę główną https://www.dobreprogramy.pl/
I tam klikasz w nick, przechodzisz do profilu i po prawej stronie nad odznakami masz “zmień avatar”

(StreizeR) #3

Dzięki wielkie :smiley:

(roobal) #4

Wczoraj też się nad tym glowilem :wink: Jeśli na forum dalej wyświetla Ci się stary awatar, to musisz wylogować się na forum, wylogować na portalu i zalogować ponownie.

(Remix) #5

Dzięki wielkie! Właśnie miałem taki problem, że na portalu zmieniłem awatar, a na forum ciągle był stary. Wylogowałem się z forum i zalogowałem ponownie, ale nadal był stary. Pomógł dopiero Twój sposób z wylogowaniem się zarówno z portalu, jak i forum i ponownym zalogowaniem na oba. Jeszcze raz dzięki.

(freshmeat) #6

Zrobiłem wszystko co tu jest opisane a awatara ciągle na forum nie mam.

(D35CART35) #7

Ja też na forum nie mogę zmienić awatara, na stronie głównej portalu się zmienił a na
forum już nie.

(roobal) #8

Widocznie kolejny bug forum.

(krystian3w) #9

Wgrać awatar, wylogować się z obu miejsc, dodatkowo usunąć cookies w przeglądarce, zalogować się na głównej, potem przejść na forum i zobaczyć po 5 min.

Po 5 minutach dla pewności wcisnąć Ctrl + F5 lub Ctrl + R.

(freshmeat) #10

I co dalej?

(D35CART35) #11

U mnie akurat to pomogło, dzięki za poradę :wink:

(krystian3w) #12

@freshmeat666 - jak się nie odświeżył to musisz spróbować usunąć, wgrać na nowo i tak samo jak wyżej. Jak możesz to zapisz obraz jako *.png.

Jak nie wskoczy to Lisek w wolnym czasie będzie musiał sprawdzić czy mechanizm działa poprawnie.

(freshmeat) #13

Wydaje mi się że gdyby działał poprawnie, to sam by wskoczył bez takiego kombinowania.

(D35CART35) #14

Spróbuj jednak wskazówek @krystian3w u mnie to pomogło :wink:
A na stronie głównej portalu twój awatar się zmienił?

(krystian3w) #15

Ale jak wygrywałeś jakiś miesiąc lub dwa temu (wtedy się bardzo zawiesił mechanizm - zmiana zachodziła po dniu lub wcale) to może nie wskoczyć bo to by “obciążało” pewnie serwer.

(freshmeat) #16

Wygrywałem kilka dni temu, na portalu pojawił się od razu, tu nie. Jak usiądę do komputera to spróbuję jeszcze raz.

EDIT:
Poszło.
Swoją drogą, to trochę dziwne że taki bubel jest tu od dawna i nikt tego nie naprawia.

(krystian3w) #17

Naprawiano miesiąc temu jak się znalazła więcej niż 1 osoba co chciała ustawić awatar (laga około 5 minutowego raczej się nie da zlikwidować).

(freshmeat) #18

Znowu zmieniłem awatar, zrobiłem wszytko jak poprzednio i tym razem nie działa (a zmieniłem kilka ładnych godzin temu). Czy ktoś z administracji mógłby na to zerknąć?
@Lisek

(krystian3w) #19

Chcesz może fix do stylusa (widoczny tylko u ciebie - do czasu naprawy)?

[src*="freshmeat"] {
   content:url("https://avatarsb.dpcdn.pl/imgc/Avatar/510990/g_s_150x150_-_-_510990x20171017104505_u510990.jpg")
} 

efekt po zastosowaniu:

image

(freshmeat) #20

Nie, dziękuję. Wolałbym żeby ktoś w końcu tym się zajął.