Jak zmienić awatar?

Witam. Mam pytanie jak zmienić awatar na forum ? Wchodziłem w ustawienia na telefonie oraz na PC i było to nie możliwe . Pytałem się też innych osób i oni też nie mogą zmienić :stuck_out_tongue:

Wejdź na stronę główną https://www.dobreprogramy.pl/
I tam klikasz w nick, przechodzisz do profilu i po prawej stronie nad odznakami masz “zmień avatar”

1 polubienie

Dzięki wielkie :smiley:

1 polubienie

Wczoraj też się nad tym glowilem :wink: Jeśli na forum dalej wyświetla Ci się stary awatar, to musisz wylogować się na forum, wylogować na portalu i zalogować ponownie.

2 polubienia

Dzięki wielkie! Właśnie miałem taki problem, że na portalu zmieniłem awatar, a na forum ciągle był stary. Wylogowałem się z forum i zalogowałem ponownie, ale nadal był stary. Pomógł dopiero Twój sposób z wylogowaniem się zarówno z portalu, jak i forum i ponownym zalogowaniem na oba. Jeszcze raz dzięki.

1 polubienie

Zrobiłem wszystko co tu jest opisane a awatara ciągle na forum nie mam.

Ja też na forum nie mogę zmienić awatara, na stronie głównej portalu się zmienił a na
forum już nie.

Widocznie kolejny bug forum.

Wgrać awatar, wylogować się z obu miejsc, dodatkowo usunąć cookies w przeglądarce, zalogować się na głównej, potem przejść na forum i zobaczyć po 5 min.

Po 5 minutach dla pewności wcisnąć Ctrl + F5 lub Ctrl + R.

1 polubienie

I co dalej?

U mnie akurat to pomogło, dzięki za poradę :wink:

@freshmeat666 - jak się nie odświeżył to musisz spróbować usunąć, wgrać na nowo i tak samo jak wyżej. Jak możesz to zapisz obraz jako *.png.

Jak nie wskoczy to Lisek w wolnym czasie będzie musiał sprawdzić czy mechanizm działa poprawnie.

Wydaje mi się że gdyby działał poprawnie, to sam by wskoczył bez takiego kombinowania.

Spróbuj jednak wskazówek @krystian3w u mnie to pomogło :wink:
A na stronie głównej portalu twój awatar się zmienił?

Ale jak wygrywałeś jakiś miesiąc lub dwa temu (wtedy się bardzo zawiesił mechanizm - zmiana zachodziła po dniu lub wcale) to może nie wskoczyć bo to by “obciążało” pewnie serwer.

Wygrywałem kilka dni temu, na portalu pojawił się od razu, tu nie. Jak usiądę do komputera to spróbuję jeszcze raz.

EDIT:
Poszło.
Swoją drogą, to trochę dziwne że taki bubel jest tu od dawna i nikt tego nie naprawia.

3 polubienia

Naprawiano miesiąc temu jak się znalazła więcej niż 1 osoba co chciała ustawić awatar (laga około 5 minutowego raczej się nie da zlikwidować).

Znowu zmieniłem awatar, zrobiłem wszytko jak poprzednio i tym razem nie działa (a zmieniłem kilka ładnych godzin temu). Czy ktoś z administracji mógłby na to zerknąć?
@Lisek

Chcesz może fix do stylusa (widoczny tylko u ciebie - do czasu naprawy)?


[src*="freshmeat"] {
   content:url("https://avatarsb.dpcdn.pl/imgc/Avatar/510990/g_s_150x150_-_-_510990x20171017104505_u510990.jpg")
} 

efekt po zastosowaniu:

image

Nie, dziękuję. Wolałbym żeby ktoś w końcu tym się zajął.