Jak zmienić awatar?

Dokładnie… wygląda na to, że zmiana avka popsuła się tym razem na dobre, próbowałem chyba wszystkiego, wylogowywałem się chyba z kilkanaście razy, gdyż wcześniej wystarczyło się przelogować i avek od razu się zmieniał, ale tym razem nic z tego…

Próbowałem też czyścić ciastka, odświeżać stronę kilka razy, nawet resetowałem komputer i połączenie z internetem i nic… avek jest jaki był. Nawet chyba reakcje na posty znów się popsuły, gdyż znów po kliknięciu tej buźki pod czyimś postem kompletnie nic się nie wyświetla, wcześniej wystarczyło kliknąć ‘odpowiedz’ i potem tą buźkę, by się wyświetlił wybór reakcji na danego posta, potem jakiś czas normalnie to działało, a teraz już się zepsuło kompletnie, w którą stronę bym nie kombinował to jedynie strona jest zasłaniana na szaro i nie da się nic kompletnie zrobić póki się f5 nie zrobi.

Stylus awatar z czerwonowłosą:

[src*="kwasiarz"] {
   content:url("https://avatarsb.dpcdn.pl/imgc/Avatar/509649/g_s_150x150_-_-_509649x20171021024327_u509649.png")
}

Emotki to chyba temat do innego wątku.

OK zrobiłem nowy bo niekoniecznie to wina próby instalacji nowej wersji pluginu “reakcji na post”.

@Lisek i co? Widziałem że kilka razy na forum byłeś. Aż tak bardzo jest to skopane?

Coś się kompletnie rozjechało jeżeli chodzi o SSO i avatary po ostatniej aktualizacji. Staramy się coś z tym zrobić.

1 polubienie

Jakieś postępy?

Po dwóch tygodniach ponawiam pytanie.

Przyłączam się do pytania.

Faktycznie z tym jest problem. Również sobie zmieniłam i także na forum ciągle mam widoczny poprzedni avek. I nic… żaden z podanych sposobów nie pomaga. Cholerki ciężkiej można dostać momentami.

Zastanawia mnie w ogóle, po co ustawienia są tak porozbijane? Jakby nie można było ich trzymać w jednym miejscu. Tzn. tych z portalu wraz z tymi z forum. Nie żebym marudziła, ale to jest mało wygodne i chwilami wkurzające, bo się nie można dogrzebać do jakiejś tam opcji.

Dobrze widzę, że 8 miesięcy minęło, a ustawianie avka dalej popsute? :smiley: Przynajmniej reakcje na posty, o których wcześniej pisałem, zostały w miarę szybko naprawione :x.

1 polubienie

Dobrze widzisz. A administracja albo tu nie zagląda, albo uznała że nie jesteśmy warci odpowiedzi w tym temacie.

Dokładnie tak. Jest tak samo, jak było właśnie całą “ciążę” temu. Nic się nie zmieniło w temacie avków.

Hej,

To może trzeba zapytać u źródła - @lisek, jak kwestia odświeżanie awatarów na forum? Da się coś z tym zrobić w najbliższej przyszłości?

Pozdrawiam,
Dimatheus

@Dimatheus - już dwa razy wyżej o to pytałem, ale zostałem zignorowany.

Hej,

Wiesz, generalnie im więcej takich wzmianek, tym większe prawdopodobieństwo, że coś się w sprawie ruszy. W sumie @lisek walczy z nowymi blogami, więc może stąd opóźnienie…

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Po ostatniej aktualizacji forum ten błąd powinien być naprawiony, zobaczymy dzisiaj co się dzieje. Przepraszam, prawdę mówiąc trochę o tym zapomniałem…

U mnie podmiana avatara działa, tylko na forum pojawia się po przelogowaniu.

Więc opcja działa wybiórczo.
U mnie nie działa. Sprawdzone przed chwilą. Zapewne inni zaraz również sprawdzą.

Jak widać po moim avatarze - u mnie też nie działa.